Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 970
  • Görüntüleme 73K

Mehmet alim

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memoooo
Cihazım
mi 9 se
Konular
23
V11.0.2 Global stabil MIUI 11 8=)
10 saati geçkin yine süre.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Miui 11 olmasının ihtimali yok en azından tam bir gün sonucu değil sonuçları birkaç gün, sonra atarsanız daha kesin olur şarj konusunda

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Miui 11 olmasının ihtimali yok en azından tam bir gün sonucu değil sonuçları birkaç gün, sonra atarsanız daha kesin olur şarj konusunda
Gece 3'te şarjdan çıkardım, ekran görüntüleri de attığım ana kadar ki süre, çekip attım hemen, gün içinde elimden hiç bırakmadım desem yeridir cihazı. Dijital denge programı da bugün cihazı 10 saat kullanmışım diyor zaten. Gece de şarjın yüzde 3 ya da 4 gittiğini varsayarsak çoğunlukla MIUI 11 yüklü iken kullanım sonucu yani.

eayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Mi9T
Konular
13

resitbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Reşit
Cihazım
Mİ 9
Meslek
B-B GARAGE
Konular
7
Ben full sarjla hangi rom u denediysen 5.30 6 saati geçemedim nasıl oluyor bu iş ben anlamiyorum. Miuipro - eubeta - miui 11 eea global - şuanda da çin betadayım. Var ise bir taktigi uygulayalım

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
En iyi ekran süresini ben almışım sanırım

1 Gün + 16 saat bekleme

10 saat 40 dk ekran süresi

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    273,5 KB · Görüntüleme: 225
  • 2.jpg
    2.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 226

eayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Mi9T
Konular
13
Ben full sarjla hangi rom u denediysen 5.30 6 saati geçemedim nasıl oluyor bu iş ben anlamiyorum. Miuipro - eubeta - miui 11 eea global - şuanda da çin betadayım. Var ise bir taktigi uygulayalım
Şimdi dostum kullanim şeklim şu şekilde full şarjdan sonra GPS senik. Kapalı ekran ışığı yüzde 25 lerde kullandım magisk yüklü ve magiskten Nfs injector ve gms doze modülünü kurdum sonuç bu şekilde bu Roma geç bunları yap
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

En iyi ekran süresini ben almışım sanırım

1 Gün + 16 saat bekleme

10 saat 40 dk ekran süresi
Gayet iyi bi süre (y)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
lolman kullandiginiz rom nedir hocam?

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
eu rom 9.8.15 sürümü kullanıyorum. . Magiskte sadece universal gsm doze kullanıyorum . özellikle my android tools pro programını kurup ara ara takip edin sistemizinde arka planda neler çalışıyor . My android tools pro olan versiyonunu kurun. orada istediğiniz gibi telefonun bataryasına yön verebilirsiniz

eayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Mi9T
Konular
13
eu rom 9.8.15 sürümü kullanıyorum. . Magiskte sadece universal gsm doze kullanıyorum . özellikle my android tools pro programını kurup ara ara takip edin sistemizinde arka planda neler çalışıyor . My android tools pro olan versiyonunu kurun. orada istediğiniz gibi telefonun bataryasına yön verebilirsiniz
Biraz anlatır mısın android tools nasıl kullanılıyor mesela Facebook ta yanında kırmızı rakamlar var onlar mavi mi olması lazım

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
My android tools programına girdiğinizde process kısmın tıkladığınızda anda arka planda çalışan uygulamaları gösterir. Mesela siz kameranın otomatik başlamasını ve arka planda çalışmasını ayarlardan engellemizsinizdir fakat sizin haberiniz olmadan arkada çalışmaya devam eder. bunu görebilirsiniz.

aşağıdaki Apps kısmından telefonuzda yüklü uygulamaları görürsünüz

Herhangi bir uygulamanın üzerine tıklayınca arada disable , open , uninstall ve see all component info seçenekleri var.

see all component info seçeneğine tıkladığımızda

Service ve Broadcast receiver seçenekleri var bizim işimiz bu ikisiyle

ilk seçenekteki service başlığı altında programla ilgili bir çok seçenek mevcut

buradaki seçeneklerden programda kullanmadığınız gereksiz servisleri devre dışı bırakabilirsiniz bu her programa göre değişiyor

örneğin: Analytics adı altında herşey , scheduled , sync , widget vs tarzında şeyleri devre dışı bırakabilirsiniz .

Broadcast receiver başlığı altındakiler ise program açıkken . programla ilgili arka planda internet alışveriş durumunu ayarlıyor. ben genelde hepsini kapatıyorum.
bazı programlar çalışmaz hepsini kapatırsanız deneme yapılma yöntemiyle bulun

Bu ayarlarla oynayarak programları bozma ihtimaliniz çok yüksek Muhtelemelen de bozacaksınız o yüzden ayarını değiştireceğiniz uygulamanın ekran resmin önceden alın uygulama çalışmazsa tekrar eski haline dönderirsiniz. ilk başlarda bunları deneme yanılma yöntemiyle yapıyorsunuz ileride kafanıza oturuyor ne yapacağınız

özellikle google hizmetlerinde analicty vs spor servisleri gibi google hizmetlerinin yarısını devre dışı bıraktım. günlük sadece %1 cihazında şarj harcıyor google hizmetleri.

Üst Alt