Yardım Mİ 9T Ekran Gitti

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Herkese selam arkadaşlar cihazım denizde çok hafif su aldı hemen pirince yatırdım 3-4 gün herşey çalışıyor telefon açılıyor ama ekran hiçbir şekilde gelmiyor. şimdilik tek bir tamirciye götürdüm ondada yedek ekran yoktu denemeden anlayamam dedi. sizce ne yapmalıyım ekranlarda pahalı orjinal bulmak sıkıntı yeni telefonmu yoksa tamir olursa tamir mi yaptırayım daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilrseniz sevinirim..

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Farklı bir telefoncuya gidip baktırmanız lazım hocam. Buradan, cihazı görmeden, incelemeden ne dense sadece varsayımsal olacaktır.

Black53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi Mi9 t
Meslek
Muhasebe
Konular
37
Anakarta su temas ettiyse onu temizletmen gerekiyor sonra anakartın da gider. Bi tamirci içini açıp bakmadan hiçbirşey söyleyemez. Güvenilir bir servis bulup sana bir maliyet çıkarsın. Sonrası sana kalmış.

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Anakarta su temas ettiyse onu temizletmen gerekiyor sonra anakartın da gider. Bi tamirci içini açıp bakmadan hiçbirşey söyleyemez. Güvenilir bir servis bulup sana bir maliyet çıkarsın. Sonrası sana kalmış.
bugün baktırdım olursa 1400 lira fiyat verdiler ekrana ama bakalım olucakmı oda garanti değil hayırlısı artık

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
malesef kurtaramadık ekran değiişti oldu ama bu seferde arama yapmadı telefon herşey çalışıyor internete giriyor fakat arama yapmıyor ve almıyor bu yüzden uğraşmicam sanırım artık pes ettim. Lütfen bana yardımcı olun acil telefonda lazım yeni telefon almam lazım malum yolla alabileceğim güvenilir biri varnı ve sizce hangi telefonu almalıyım mi 9t den sonra? bütçem 4500 civarı öneri ve yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar saygılar

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
malesef kurtaramadık ekran değiişti oldu ama bu seferde arama yapmadı telefon herşey çalışıyor internete giriyor fakat arama yapmıyor ve almıyor bu yüzden uğraşmicam sanırım artık pes ettim. Lütfen bana yardımcı olun acil telefonda lazım yeni telefon almam lazım malum yolla alabileceğim güvenilir biri varnı ve sizce hangi telefonu almalıyım mi 9t den sonra? bütçem 4500 civarı öneri ve yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar saygılar
daha üç gün önce mart ayında sıfır alıp, direnç değişimi ile çift sim repair yaptırdığım 11 Lite 5G NE (256 gb) telefonu 4500 liraya satmıştım.

seksek16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
daha üç gün önce mart ayında sıfır alıp, direnç değişimi ile çift sim repair yaptırdığım 11 Lite 5G NE (256 gb) telefonu 4500 liraya satmıştım.
tüh şansa bak şuan ne kullanıyorsunuz peki

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
nerden aldınız acaba kaça aldınız
Ankaradan aldım 4750 ye. Ama bu sefer özellikle eski versiyon 11 Lite 5G aldım. Ekran parlaklığı ve işlemcisi (780 5nm çekirdek), Ne versiyondan daha iyi.

Üst Alt