İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

seksek16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi9t
Konular
5
Evet maalesef batarya bende bi işe

Evet maalesef batarya bende bi işe yaramadı..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
evet bu telefon batarya olarak memnun etmedi benimde 4.5 g açıkken aşırı şarj yiyor ne yapsam aşamadım bu sorunu artık bozulana kadar bu şeklide kullanmaya devam edicez başka çare yok sanırım:(

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bende dün mi 9t pro cihazıma taktım 3979 mah şeklinde paketten çıktı. Birkaç güne şarj performansı hakkında bilgi veririm.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Bende dün mi 9t pro cihazıma taktım 3979 mah şeklinde paketten çıktı. Birkaç güne şarj performansı hakkında bilgi veririm.
Peki uyum konusunda sıkıntı yaşadınız mı açıklık kaldı mı arka kapakta ve nasıl takdırdınız?

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Peki uyum konusunda sıkıntı yaşadınız mı açıklık kaldı mı arka kapakta ve nasıl takdırdınız?
Pili kendim taktım. Arka kapağı açınca telefondaki bütün eski yapışkanları kaldırdım ama arka kapakta olanlar çok zor kalktığı için pek temizleyemedim. Buna rağmen b7000 ile yapıştırıp arka kısmına biraz baskı uyguladım ve hiçbir açıklık kalmadı. Uyumluluk olarak da bir sıkıntı yaratmadı hiç.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Pili kendim taktım. Arka kapağı açınca telefondaki bütün eski yapışkanları kaldırdım ama arka kapakta olanlar çok zor kalktığı için pek temizleyemedim. Buna rağmen b7000 ile yapıştırıp arka kısmına biraz baskı uyguladım ve hiçbir açıklık kalmadı. Uyumluluk olarak da bir sıkıntı yaratmadı hiç.
Teşekkürler hocam batarya değerleriyle ilgili mesajınızı bekliyorum.

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Araştırma sonucu deji ve nohon batarya arasında kaldım, aliexpres üzerinden nohon alsam pişman olur muyum diye düşünüyorum fiyat olarak da
160₺ + vergi olarak geliyor. drunk~~

Son düzenleme:

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
81
Araştırma sonucu deji ve nohon batarya arasında kaldım, aliexpres üzerinden nohon alsam pişman olur muyum diye düşünüyorum fiyat olarak da
160₺ + vergi olarak geliyor. drunk~~
Nohon bir tık daha iyi olur 2 firmayı da daha öncesinde kullandım performans olarak daha iyi Nohon ama beklemeyi seven birisi değilim. Tavsiyem Nohon

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Teşekkürler hocam batarya değerleriyle ilgili mesajınızı bekliyorum.
Birkaç gündür farklı romlar ile test ediyorum ama beklediğim performansı hiç alamadım. Eski orijinal bataryama göre ortalama 1 saat daha fazla ekran süresi aldım. Global son sürüm, pixel experience ve EvoX romlarında test ettim. Buda anlık sürem

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210929-185957_Ayarlar.png
    Screenshot_20210929-185957_Ayarlar.png
    140,8 KB · Görüntüleme: 39

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Ben de Deji ye geçeli 3 gün oldu. Şarjın dayanma süresi uzadı. Günde 2 kez şarj ediyordum şimdi 1 e düştü. Şu an MiuiMix 12.5 romdayım ve yakında MiRoom 11.0.6 ya dönüş yapıp bir de onda denicem. Miui 12 ve 12.5 neredeyse tüm romları denedim zamanında ve şarj olarak gerçekten çok kötüler.

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Birkaç gündür farklı romlar ile test ediyorum ama beklediğim performansı hiç alamadım. Eski orijinal bataryama göre ortalama 1 saat daha fazla ekran süresi aldım. Global son sürüm, pixel experience ve EvoX romlarında test ettim. Buda anlık sürem
Telefonunuz Mi 9T Pro değil mi? Mevcut pil kapasitesi kısmı 1717 mah olarak gösteriyor. Hatalı bir gösterim mi mevcut acaba? Görsel hangi roma ait?

Üst Alt