Soru Mi 9T Davinci MIUI 13 Android 12

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
17
MIUI 13 android 12 romlu en son varmı ?
Xtb yı MIUI sr
Olanlar dışında (sorunlu hepsi)
(Ondroid94)(dolarla bağış olmadan)
link vermiyor

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Romun en son sürümü herkese açık paylasilmadı, onun dışında önceki linkler paylaşılmıştı.

MIUI 13 - [12.09.2022] Xiaomi.Eu Miui 13 - Android 12

Konuda ki linkten indrebilir, kurabilirsiniz. Güncellemeler haftalık güncelleme olduğu için son sürüm ile arasında pek bir fark yok zaten.

Onun dışında güncel XTBUI'de ne gibi sorun yaşadınız, forumda paylaştığım Güncel XTBUI'nin bilinen bir sorunu yok neyden şikayetçisiniz tam olarak?

Konuyu ilgili kısma, dogru konu etiketi ile güncelleyerek taşıdım. Konuları ilgili bölümlere doğru etiket ile açmaya dikkat edin lütfen.

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
17
Romun en son sürümü herkese açık paylasilmadı, onun dışında önceki linkler paylaşılmıştı.

MIUI 13 - [12.09.2022] Xiaomi.Eu Miui 13 - Android 12

Konuda ki linkten indrebilir, kurabilirsiniz. Güncellemeler haftalık güncelleme olduğu için son sürüm ile arasında pek bir fark yok zaten.

Onun dışında güncel XTBUI'de ne gibi sorun yaşadınız, forumda paylaştığım Güncel XTBUI'nin bilinen bir sorunu yok neyden şikayetçisiniz tam olarak?

Konuyu ilgili kısma, dogru konu etiketi ile güncelleyerek taşıdım. Konuları ilgili bölümlere doğru etiket ile açmaya dikkat edin lütfen.
Müziğin kesilmesi donması kulaklık takılınca algılamıyor güncelleme yapmak isteyince (sistem dışı indirme) diyor müzik ekolayzır ayarı olmuyor kapalı gözüküyor

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Müziğin kesilmesi donması kulaklık takılınca algılamıyor güncelleme yapmak isteyince (sistem dışı indirme) diyor müzik ekolayzır ayarı olmuyor kapalı gözüküyor
XTBUİ hataları mi bunlar? Ondroid'in mi yoksa?

Kısa bir süre XTBUİ kullandım, hata yaşamamıştım, ekolayzır ile isim olmadığı için hiçte denemedim. Sistem dışı indirmeden kastınız ne tam olarak onu anlamadım. Neyi indirirken hata alıyorsunuz?

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
17
XTBUİ hataları mi bunlar? Ondroid'in mi yoksa?

Kısa bir süre XTBUİ kullandım, hata yaşamamıştım, ekolayzır ile isim olmadığı için hiçte denemedim. Sistem dışı indirmeden kastınız ne tam olarak onu anlamadım. Neyi indirirken hata alıyorsunuz?
Bass tiz ayarlamak için kulaklık seçmek gibi cihaz içinde olan sürümle çin global değil hata veriyor

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Bass tiz ayarlamak için kulaklık seçmek gibi cihaz içinde olan sürümle çin global değil hata veriyor
Ne dediğinizi anlamakta zorlanıyorum, cümleleri olabildiğince düzgün ve anlaşılır kurabilirseniz daha kolay anlaşabilir ve yardımcı olabilirim.

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
17
mi müzik uygulaması kendi kendine duruyor müzik tekrar başlamıyor ve mi müzikte kulakık seç ve ekolayzer ayarı var bunlar çalışmıyor ve arada bi kulaklık durudruldu diyor ekrande error nedenleri yazıyor ve cihaz donuyor bildir çubuğundan çıkmıyor ana ekranda ekran kilitliyorum olmuyor sadece ZORLA KAPATIYORUM (kapatma düğmesi uzun basınca)

Üst Alt