Soru Mi 9T Almadan Önce

engNect

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Elite, Max 2
Konular
4
Sahibinden ilan görmüştük adamı(iş yeri işte) telefondan arayıp telefonu sorunca. Alırsınız ama arkasını açarsak 15 dk da kullanabilirsiniz. Öbür türlü 1 hafta beklersiniz diyor. Xiaomi falan bekletiyor diyor. Şimdi bu ne demek oluyor anlamadım ??

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hemen yazayım.
Sosyal medya da takılırken hiç ısınma sıkıntısı yaşamadım. Sadece fotoğraf çekerken kamera ile dışarıda fotoğraf çekerken 10 dakika gibi bir sürede ısınmaya başladı kamera kısmı ama çok fazla rahatsız edici derecede değil. Onun dışında daha oyun oynama fırsatım olmadı o yüzden oyunda nasıl oluyor bilmiyorum.
Oyle kucuk isinmalar olur her cihazda hocam,demekki normal kullanimda normal isiniyor buda benim icin bir arti oldu bucceyi denkleye bilirsem almayi duwunurum nerdeyse tam ekran olmsi redmi note 7-dense mi 9t-i daha cazib gorunyor ama pil tarafindan bir turlu guvenemiyorum cihaza siz 1 ay falan kullanib geri donuw yaparsiniz sevindirirsiniz almak isdeyen insanlari inwallah

Oyla:

engNect

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Elite, Max 2
Konular
4
Hayırlı olsun. Takip ediyorum şayet bende almayı düşünüyorum. Kayıt işlemi yapıldı mı şuan ki yazılım nedir ?
Geldiği gibi kullanıyorum şuan global rom.(Şehir dışı olduğumdan mobil veri ile idare ediyorum eve döndüğümde uğraşırım duruma göre. Yine aynı sebepten kaydı da daha yapmadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyle kucuk isinmalar olur her cihazda hocam,demekki normal kullanimda normal isiniyor buda benim icin bir arti oldu bucceyi denkleye bilirsem almayi duwunurum nerdeyse tam ekran olmsi redmi note 7-dense mi 9t-i daha cazib gorunyor ama pil tarafindan bir turlu guvenemiyorum cihaza siz 1 ay falan kullanib geri donuw yaparsiniz sevindirirsiniz almak isdeyen insanlari inwallah
Tabi hocam elbette unutmazsam devam eder böyle küçük güncellemelere. Gelecek hafta kaza bela olmazsa eve sağ salim varabilirsem oyun indirip onları da deneyeceğim. Batarya olaraksa gayet memnunum. Sayet

Geldiği gibi kullanıyorum şuan global rom.(Şehir dışı olduğumdan mobil veri ile idare ediyorum eve döndüğümde uğraşırım duruma göre. Yine aynı sebepten kaydı da daha yapmadım

Tabi hocam elbette unutmazsam devam eder böyle küçük güncellemelere. Gelecek hafta kaza bela olmazsa eve sağ salim varabilirsem oyun indirip onları da deneyeceğim. Batarya olaraksa gayet memnunum. Sayet general Mobile discovery den buna geçtiğimi düşünerek baya iyi. Babamda da mi max 2 var ona göre elbette daha az ekran süresi ama baya götürüyor bence ama dediğim gibi normal kullanım bu. Oyun yok.

Oyla:

Alimln44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
İmei attıktan sonra kaç ayda bir kapanır
Kayıtsız almak mantıklımı sizce. Bi tanıdığım bana 2 haftada bir kapanır alma dedi kafam karıştı

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
İmei attıktan sonra kaç ayda bir kapanır
Kayıtsız almak mantıklımı sizce. Bi tanıdığım bana 2 haftada bir kapanır alma dedi kafam karıştı

14 sayfadır bu konu konuşuluyor,okuyun lütfen... 2 haftada bir kimin teli kapanıyor mus ? Külli yalan....

Oyla:

Alimln44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
14 sayfadır bu konu konuşuluyor,okuyun lütfen... 2 haftada bir kimin teli kapanıyor mus ? Külli yalan....
Kusura bakmayın okuyorum ama işte biri gelip böyle söyleyince moralim bozuldu. Sistem değişti falan dedi o yüzden aklımda soru kalmasın diye sordum.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kusura bakmayın okuyorum ama işte biri gelip böyle söyleyince moralim bozuldu. Sistem değişti falan dedi o yüzden aklımda soru kalmasın diye sordum.

Döviz şu durumda ve zam gelmemişken alın kullanın, bu durumda alıp kullanan İLK kişi siz değilsiniz unutmayın..

Oyla:

Alimln44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Döviz şu durumda ve zam gelmemişken alın kullanın, bu durumda alıp kullanan İLK kişi siz değilsiniz unutmayın..
1-2 hafta içerisinde param denkleşince gaziantepteki ayyıldız iletişimden almayı düşünüyorum. Sanırım bir kaç kişide ordan almıştı.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
1-2 hafta içerisinde param denkleşince gaziantepteki ayyıldız iletişimden almayı düşünüyorum. Sanırım bir kaç kişide ordan almıştı.

Umarım bu fiyat o zamana kadar durur.

Oyla:

engNect

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Elite, Max 2
Konular
4
Daha önce de vermiştim bu satıcıdan alabilirsin güvenilir ve şu an en uygun fiyat veren satıcıdır

Hocam bişey soracağım ben aldım kullanıyorum sıkıntısız da geçen kafama takıldı şimdi bu telefon kutudan çıktığında jelatini orijinal jelatini değil gibiydi hatta kutuda imei sn yazan kâğıtta yoktu. Sıkıntı olur mu bu acaba ?

Oyla:

cetelem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Mi9t nin bl kilidini açmak için başvurdum. 1 hafta falan bekledim. Arka kapağı açtırmayın bence. Düzgün yapışmayabilir. Bl kilidi açıldıktan sonra eu rom ve IMEI atılıyor
IMEI atıldıktan sonra Rom değiştirme zorunluluğu var mı? Geldiği gibi global rom'da kalamıyor mu?

Oyla:
Üst Alt