Yardım Mi 9T 4G de Hızlı Şarj Tükenme Sorunu

ahmetdemirkiran

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
45
Arkadaşlar merhaba başlıktanda anlaşılacağı gibi IMEI repairli cihazım 4G de iken bekleme halinde 8 saat yaptığım testte tam olarak %20 şarj kaybı yaşadı herhangi bir uygulama açık değil wifi bluetooth nfc vs açık değildi mobil veride açık değildi sorunun Rom kaynaklı olduğunu düşünüyordum ama 3 farklı Rom da aynı sonucu aldım 3G ye aldığım zaman nisbeten daha iyi oluyor yardımlarınızı bekliyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

oguz6nsoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 9T.
Konular
5
Hocam aynısını ben de yaşadım. Repair işlemini başka bir kişi yeniden yaptı düzeldi

Oyla:

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocam aynısını ben de yaşadım. Repair işlemini başka bir kişi yeniden yaptı düzeldi

Hocam 4g kapalı iken gece misal yanınıza koyduğunuz telefon sabaha % kaç şarj düşüyor?

Oyla:

oguz6nsoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 9T.
Konular
5
Max 3tü ki tekrar yapıldığından beri kapatmadım 4Gyi.
Şunun farkında olabilirsin sadece gece gitmiyor bu şarj. Gün içerisinde de gece de kullanmadan saatte %4-5 şarj gidiyor bu da geceden sabaha sende giden miktara geliyor. Erteleme çevrede yoksa söyle ücretli birini ararız

Oyla:

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Max 3tü ki tekrar yapıldığından beri kapatmadım 4Gyi.
Şunun farkında olabilirsin sadece gece gitmiyor bu şarj. Gün içerisinde de gece de kullanmadan saatte %4-5 şarj gidiyor bu da geceden sabaha sende giden miktara geliyor. Erteleme çevrede yoksa söyle ücretli birini ararız

Eyvallah hocam. O zaman ben de sorun yok gibi. Şimdi gece bıraktım. 8 saatte %8 gitmiş ama ben de konum servisleri, bluetooth ve WiFi açık halde böyle gitti. Aynı şekilde 10'nun üzerind app autostartta açık ve Huawei health falan da ram de kilitli şekilde tutuluyor. Baya fark etmesi lazımdı hani saatte 2 bile gitmiş olsa belki sorun olarak görülebilirdi.

Oyla:

oguz6nsoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 9T.
Konular
5
4G kapalıyken mi gitmiş? Açtığında durum ne

Oyla:

ramozotti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
5
hocam imei kendim atmıştım muhtemelen benim de bu yüzden hızlı düşüyor.Tekrardan kime attırdınız imei yi öğrenebilir miyim acaba mümkünse?Ben de attırmak istiyorum ücreti karşılığında

Oyla:
Üst Alt