Sohbet Mi 9SE mi Mi 9T mi

Mi 9SE mi Mi 9T mi ?

• Kullanılan toplam oy
    27

Nyschue

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Asus
Konular
1
Arkadaşlar öncelikle merhaba,daha önce hiç bir forma üye olmadım ve hiç böyle bir şey yazmadım,hatalarım varsa şimdiden kusura bakmayın.Başlıkta da belirttiğim gibi sizce ithalatçı garantili Mi 9SE mi (2700tl) yoksa distrübütör garantili Mi 9T mi (2950tl)
Mi 9T nin büyüklüğünden korkuyorum cebime falan sığmaz gibi geliyor tasarım olarakta Mi 9SE den tarafım ama bazı arkadaşlar kamerasını ve performansını beğenmemiş biraz açıklar mısınız.Son olarakta Mi 9SE distrübütör garantilisi 3500 lira çok pahalı alırsam hepsiburadadan ithalatçı garantili alırım bir sorun yaşarmıyım.Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Arkadaşlar öncelikle merhaba,daha önce hiç bir forma üye olmadım ve hiç böyle bir şey yazmadım,hatalarım varsa şimdiden kusura bakmayın.Başlıkta da belirttiğim gibi sizce ithalatçı garantili Mi 9SE mi (2700tl) yoksa distrübütör garantili Mi 9T mi (2950tl)
Mi 9T nin büyüklüğünden korkuyorum cebime falan sığmaz gibi geliyor tasarım olarakta Mi 9SE den tarafım ama bazı arkadaşlar kamerasını ve performansını beğenmemiş biraz açıklar mısınız.Son olarakta Mi 9SE distrübütör garantilisi 3500 lira çok pahalı alırsam hepsiburadadan ithalatçı garantili alırım bir sorun yaşarmıyım.Teşekkürler
Forum Kurallarımız gereği;
  • 3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.

Son düzenleme:

Nyschue

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Asus
Konular
1

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Hocam şöyleki teknik bilgilerini epey gibi sitelerden öğrendim benim merak ettiğim siz olsanız hangisini alırsınız aralarında kamera yada performans olarak çok fark var mı.Teşekkürler.
Mi 9t nin hem ekranı hem bataryası mi9se den daha büyük. Mi9t nin işlemcisi performans olarak bir tık önde, mi9se hız olarak bir tık önde. Diğer özellikleri hemen hemen aynı ben mi 9t öneriyorum ama yinede karar sizin.

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam şöyleki teknik bilgilerini epey gibi sitelerden öğrendim benim merak ettiğim siz olsanız hangisini alırsınız aralarında kamera yada performans olarak çok fark var mı.Teşekkürler.

Hocam verdiğim linkte teknik bilgiden ziyade kullanıcı yorumları var. Ben olsam garantili diye her iki cihaz için diyorum 1000-1500 tl fazla vermem.

9T ebat ve ağırlık olarak 9 SE den büyük. Bu da ona şarj süresi olarak geri dönüş sağlıyor.
9 SE ise hem kibar, hem hafif hem de tek el kullanım imkanı veriyor, gün içerisinde sizi akşama kadar rahatlıkla edecek bir bataryaya sahip...
İşlemci olarak arada ki farkı son kullanıcı anlayamaz...

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Öncelikle MIUI Türkiye Ailesi ne hoşgeldiniz hocam :)

Mi 9 T Tam ekran deneyimi ile birlikte etkileyici bir tasarımı bulunan , kamera performansı , akıcılığı , yani güçlü donanımı ve bu güçlü donanıma karşılık uygun fiyatı ile ön plana çıkan bir modeldir.
Aynı şeyleri Mi 9 SE modeli içinde söyleyebiliriz.

Lakin Mi 9 T , Snapdragon 730 işlemcisi , Ekran/Gövde oranı , Kamera performansı , Optimize güç kullanımı ile 4000 mAh bataryası ve cihazın eşsiz tasarımı ile Mi 9 SE modelinden bir gömlek daha üstün bir cihazdır.

Şuanda iki ürününde fiyatı aynı seviyede iken tercihinizin Mi 9 T den yana olmasını tavsiye ederim.

Nyschue

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Asus
Konular
1
Öncelikle MIUI Türkiye Ailesi ne hoşgeldiniz hocam :)

Mi 9 T Tam ekran deneyimi ile birlikte etkileyici bir tasarımı bulunan , kamera performansı , akıcılığı , yani güçlü donanımı ve bu güçlü donanıma karşılık uygun fiyatı ile ön plana çıkan bir modeldir.
Aynı şeyleri Mi 9 SE modeli içinde söyleyebiliriz.

Lakin Mi 9 T , Snapdragon 730 işlemcisi , Ekran/Gövde oranı , Kamera performansı , Optimize güç kullanımı ile 4000 mAh bataryası ve cihazın eşsiz tasarımı ile Mi 9 SE modelinden bir gömlek daha üstün bir cihazdır.

Şuanda iki ürününde fiyatı aynı seviyede iken tercihinizin Mi 9 T den yana olmasını tavsiye ederim.
Hoşbuldum hocam yorumunuz için teşekkürker ama çok kararsız kaldım.

Üst Alt