Yardım Mi 9 T Hard Brick

eyefind

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyefind
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Selamlar,

mi9t model cihazım hardbrick oldu. Nasıl kurtarabilirim? Sadece aygit yoneticisinde baglantiyi gosteriyor. goruntu yok ve miflash ile yazilim atamiyorum

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ozelden iletisime gec dediginize gore ucretli bir yardimdan soz ediyoruz. ucretli bir sekilde zaten yaptirabilirim. burada sorunumu sizlerle cozmek icin yardim istedim. bu arada miracle boxım var. onunla cozmeye calisiyorum fakat olmuyor. atladigim birsey var sanirim

O bilgiyi kimse bedava vermez hocam tanıdık/bildik olmadıktan sonra Yes~~

Oyla:

eyefind

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyefind
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
hocam Edl moda aliyorum COM6 olarak gorunuyor miflash'da. ama yazilim atmaya calisinca MiFlash kredi istiyor.

miracle box'da da Format Error ID 1001 hatasi veriyor

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
hocam Edl moda aliyorum COM6 olarak gorunuyor miflash'da. ama yazilim atmaya calisinca MiFlash kredi istiyor.

Kredi istemesi normal degil mi zaten hocam

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

Hocam 9T modelinde EDL üzerinden işlem yapılabilmesi için yetkili hesaba sahip olunması gerekli. Standart Mi Hesapları ile işlem yapılamıyor.

Miracle Box için ise maalesef net bilgim yok ancak onda da işlem için kredi satın alınması gerekiyor olabilir.

Oyla:

eyefind

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyefind
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Hocam 9T modelinde EDL üzerinden işlem yapılabilmesi için yetkili hesaba sahip olunması gerekli. Standart Mi Hesapları ile işlem yapılamıyor.

Miracle Box için ise maalesef net bilgim yok ancak onda da işlem için kredi satın alınması gerekiyor olabilir.
miracle box crack falan degil. ucretli aldim boxı. yetkili hesap dediginiz ne oluyor tam olarak

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
miracle box crack falan degil. ucretli aldim boxı. yetkili hesap dediginiz ne oluyor tam olarak
Sadece servislerde olan bir hesap bu hocam. Özel servis hesabı diyebiliriz. Maalesef ki standart kullanıcılara verilmiyor. Bildiğim kadarı ile forumumuzda sadece Zenex 'te mevcut. Ücretli onarım düşünürseniz kendisine danışabilirsiniz.

Söylediğim gibi box konusunda bilgim sınırlı dolayısı ile yönendirme yapamıyorum.

Oyla:
Üst Alt