Rom Mi 9 SE - xiaomi.eu Stabil V12.5.1.0.RFBCNXM_v12-11

• Konbuyu başlatan MRYGZ
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 42
  • Görüntüleme 6K

Brakdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
9 SE
Konular
1
SefaMeert arkadaşımın önerisi ile Mİ 9SE yükledim. Romu çok beğendim. Geçişler çok iyi yani akıcı. Gereksiz uygulama yok, arındırılmış. Bizde bildirim ışığı yoktur, mesaj gelince bu romda ekranda bir led beliriyor sanki bu çok hoş olmuş. Yeni yeni deniyorum romu zamanla güncellerim yorumu.

Biraz yavaş açılıyor. Şarjını test edemedim. Gözlemleyemedim daha doğrusu. Yukarıdan inen panel göstergesini çok beğenmedim eski sade hali bence daha hoştu. Bir de başta kullanmakta zorlandım. Kameranın sol yanından indirince bildirim paneli, sağ yanından indirince de seçenekler geliyormuş bunu sonradan anladım :)

Twrp ekranından bir türlü sisteme giriş yapamadım, yani diğer tüm işlemleri yapıyordum ama sürekli Twrp ekranına dönüyordu. Durum böyle iken fastboot moduna alıp Orange fox yükledim. Temiz kurulum ile root atıp rom yükledim. Her şey dilediğim gibi oldu, cihazım açıldı.

Emeği geçenlere teşekkür ederim.

MCclain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi9se
Konular
0
merhaba ben bu işlemi daha önce hiç denemedim şu anda android 9 yüklü ve 10.3.1.0 eu (PFBCNXM) rom yüklü.
Global Rom yükleyince şebeke sorunu yaşabilirmişim, sizce hangi romu kurmalıyım.

Huseyiny2099

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
Eu beta rom kullanıyordum sanırım 9 aydır telefonu güncellemiyordum bugün eu stabile döndüm şimdilik ilk izlenimlerim iyi

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
Arkadaşlar uzun zamandır aosp romdayım miui eu beta aşırı kasmaya başlayınca aospye geçmiştim, bu romu kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi acaba? yoksa en son eu beta mı daha iyidir. tekrar miui denemek istiyorum.

Huseyiny2099

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
Arkadaşlar uzun zamandır aosp romdayım miui eu beta aşırı kasmaya başlayınca aospye geçmiştim, bu romu kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi acaba? yoksa en son eu beta mı daha iyidir. tekrar miui denemek istiyorum.
1 hafta öncesine kadar mı 9 se kullaniyordum eu stable gayet iyiydi şu anda mi 9 kullanıyorum global rom yüklü eu rom Stableye geçmeyi düşünüyorum

Brakdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
9 SE
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar. Bu romu yüklemiştim. Telefona temiz kurulum yapmak istiyorum. Sizce yine romu mu yüklemeliyim yoksa başka bir öneriniz var mı ?

estetik79

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sero
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar. Bu romu yüklemiştim. Telefona temiz kurulum yapmak istiyorum. Sizce yine romu mu yüklemeliyim yoksa başka bir öneriniz var mı ?
Son çıkan eu roma bakabilirsiniz 2 ay önce çıktı ve Aralık güvenlik yamasını kullanıyor 🙂

Link:
Merhaba
forumda paylaşılmış bir rom var, android 11 enchanded rom. birkac gündür kullanıyorum, gayet stabil görünüyor. Onceki 12.5.1 den gecmistim, ona göre iyilestirmeler var. Onceki cok stabildi. Sorunsuz 7-8 ay kullandim. Bu rom da iyi görünüyor

Twrp 3.5 sanirim onunla kuruldu. Twrp 3.6 ile kurulmadi.

Twrp de wipe menusunde format yapip rom kurdum, resetlemeden magisk 23 kurdum. Sorunsuz çalışıyor.

Sonra magiskte Dolby atmos kurdum, çalışıyor.

Tavsiye ederim

Brakdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
9 SE
Konular
1
Merhaba
forumda paylaşılmış bir rom var, android 11 enchanded rom. birkac gündür kullanıyorum, gayet stabil görünüyor. Onceki 12.5.1 den gecmistim, ona göre iyilestirmeler var. Onceki cok stabildi. Sorunsuz 7-8 ay kullandim. Bu rom da iyi görünüyor

Twrp de wipe menusunde format yapip rom kurdum, resetlemeden magisk 23 kurdum. Sorunsuz çalışıyor.

Tavsiye ederim
Sevgili estetik79, mesajın için teşekkür ederim. Çok güzel yanıtlamışsın. Bu romdan devam etmeli öyleyse. Ancak bu rom android 11'e mi dönüyor. bende 12 var şuanda. Son soru olarak Rom - Xiaomi Mi9 SE - MIUI 12.6 EU Haftalık Beta 21.11.10 (10.11.2021) buradaki roma nasıl yaparsın

Brakdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
9 SE
Konular
1
Merhaba

Tavsiye ederim

Dolby atmos link verir misiniz rica etsem?

Üst Alt