Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
Bende 10.2.5 kararli surume guncelledim telefonum global versiyon olmasina ragmen guncelleme menusunden dosyayi indirdikten sonra twrp menusune girdi telefon ve ordan ben mudahale ederek guncelledim. Normalde dosya indikten sonra telefonun otomatik guncelleme yapmasi gerekmiyor mu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrica global versiyon romi olan bi telefona neden twrp yuklerler onuda anlamis degilim, biri beni bu konuda aydinlatirsa sevinirim

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bende 10.2.5 kararli surume guncelledim telefonum global versiyon olmasina ragmen guncelleme menusunden dosyayi indirdikten sonra twrp menusune girdi telefon ve ordan ben mudahale ederek guncelledim. Normalde dosya indikten sonra telefonun otomatik guncelleme yapmasi gerekmiyor mu ?

Ayrica global versiyon romi olan bi telefona neden twrp yuklerler onuda anlamis degilim, biri beni bu konuda aydinlatirsa sevinirim
Custom rom varsa twrp olmak zorunda, fabrika romu ; Rom - Mi 9 SE - Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4

Global romu olan cihaza IMEI repair yapmak için eu rom yüklerler, çalışma mantığı aynı mi 8 se deki gibi, IMEI ler global rom da güncelleme gelince uçuyor, eu dan cikmadigin sürece ne yaparsan yap IMEI ler düşmüyor.

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Dostum, otomatik güncellemeyle imeilerin uçtuğuna emin misin? Aksini söylüyor herkes?

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Dostum, otomatik güncellemeyle imeilerin uçtuğuna emin misin? Aksini söylüyor herkes?

Başka kaynaklarda verilen yontemlerde twrp üzerinden sifirlamada gitmiyor, ama orjinal recovery ile sifitlanirsa imei uçuyor. Güncellemede gitmiyor diye belirtmişler. Denemedim, daha doğrusu denemek istedim elimde baska telefon olmadığı için, riske etmek istemedim şimdi.

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Bayağı bilgi ve tecrübesine güvendiğim, telefonu aldığım yerdeki arkadaşlar hiç bir sıkıntı olmayacağını söyledi. Aynı dediğiniz şekillerde.

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Bayağı bilgi ve tecrübesine güvendiğim, telefonu aldığım yerdeki arkadaşlar hiç bir sıkıntı olmayacağını söyledi. Aynı dediğiniz şekillerde.

Cihaz root ediliyor imei için magisk yükleniyor. Ben de root hic sevmiyorum. Banka sürekli problem çıkarıyor, çözümü var ama sade kullanmaktan yanayım ben yoksa 2 gunde 1 sifirlayip duruyorum. Twrp den sifirlayinca root siliniyor mu ? Tam emin değilim bilginiz var mi?

Thief.

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi 9 Se
Meslek
Art Direktör
Konular
11
Bugün net olarak sorduğum soru vardı. Fabrika ayarlarından sıfırlama yapamıyorsak nasıl sıfırlayacağız. Twrp ile sıfırlayınca herhangi bir sorun olmuyormuş. Ve otomatik güncellemeyle güncelleyince de bir sorun olmuyormuş.

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Stabil sürümün güncelleme tarihiyle ilgili bir bilgi varmı ?
Ayrıca mi 9 se için eu beta mı eu stabilmi kararsız kaldım.

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
Stabil sürümün güncelleme tarihiyle ilgili bir bilgi varmı ?
Ayrıca mi 9 se için eu beta mı eu stabilmi kararsız kaldım.
Ben Eu baeta kullanıyorum pek sorun yaşamadım. ama stabil ismi üstünde stabil. beta romlara en yeni özellikler hemen gelmekte bundan dolayı tercih etmekteyim
orjinal yazılım yüklemek istersen adres: Sürüm: V10.2.9.0.PFAMIXM (MIUI10)
( )
Düzeltme: Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.5.16 Beta Yükledim ama cihazda donma ve kasma yaptığı için tekrar v9.5.9 cihazı düşürdüm

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt