Soru Mi 9 se Üretimi durdu mu ?

beyefend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kafkef
Cihazım
İphone
Konular
8
İnşallah bugün telefonu alacağım ancak üretimi durdu şeklinde bir yorum görmüştüm bir yerde, doğruluk payı nedir. İnternette satış yapanların sayısı da oldukça azaldı. Üretimi durmuş ise almak istemem daha 1 yıl bile olmadı telefon çıkalı.

İthalat garantili alacağım muhtemelen.Ya da ikinci el garantili temiz bir şey.

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Hangi telefondan geçiceksiniz? Ona göre deneyiminiz değişir ben redmi note 5 prodan geçtim ondan kötü ama bir gün gidiyor kötü değil yani.

Oyla:

abuabu1221

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Se
Konular
40
Yarım gün mü ? Korkutmayın beni
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yarım gün mü ? korkutmayın beni
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

resmi kayıtlı alacağım.
Yarım gün mü haha. Benimki o kadar bile dayanmıyor. Mi9T alın mümkünse. Bunun pili çok zayıf. Şarj aleti ile yaşıyorum (Okula şarj aleti götürmek nedir ya)

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Yarım gün mü haha. Benimki o kadar bile dayanmıyor. Mi9T alın mümkünse. Bunun pili çok zayıf. Şarj aleti ile yaşıyorum (Okula şarj aleti götürmek nedir ya)

Powerbank al/ götür, teneffüste veya kantin sırasında falan götürürler telefonunu bak haha--

Oyla:

abuabu1221

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Se
Konular
40
Powerbank al/ götür, teneffüste veya kantin sırasında falan götürürler telefonunu bak haha--
Powerbank bozuldu :( 20.000 miliamper lik alacağım tam para biriktiriyorum. Birşeyler çıkıyor.

Oyla:

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
batarya konusu kişiden kişiye çok fark ediyor ben 20 gün kullandım ekran sürem 7 saatten aşağı düşmedi op7pro için satıyorum bir tanede eşimde var o severek kullanıyor
Hocam batarya konusu kesinlikle kişiden kişiye değişir haklısın ama kusura da bakma ben ilk kez xiaomi kullanmıyorum mi 5 den beri her seriyi kullandım neredeyse... Mi5 mi6 mi 8 mi8 se sonra mı 9 se malum... Hepsinde de ben aynı benim batarya aynı batarya xiaomi aynı xiaomi ama gel görki tek sorun Mi9 se de... 100lerce kullanıcı yorumu var 3.5 kişi sizin gibi memnun bu da demek değildir istisnalar kaydeyi bozar. Telefon durduğu yerden şarj yer mi ya... Bu telefon sömürüyor... Onu kapat bunu kapat şunu kısıtla derken telefon 3310 olacak. Yani Mi9 se de ciddi bir batarya problemi var bu da benimle alakalı değil

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Hocam batarya konusu kesinlikle kişiden kişiye değişir haklısın ama kusura da bakma ben ilk kez xiaomi kullanmıyorum mi 5 den beri her seriyi kullandım neredeyse... Mi5 mi6 mi 8 mi8 se sonra mı 9 se malum... Hepsinde de ben aynı benim batarya aynı batarya xiaomi aynı xiaomi ama gel görki tek sorun Mi9 se de... 100lerce kullanıcı yorumu var 3.5 kişi sizin gibi memnun bu da demek değildir istisnalar kaydeyi bozar. Telefon durduğu yerden şarj yer mi ya... Bu telefon sömürüyor... Onu kapat bunu kapat şunu kısıtla derken telefon 3310 olacak. Yani Mi9 se de ciddi bir batarya problemi var bu da benimle alakalı değil
siz bu telefonun bataryasının 3070 ma olduğunu bilerek aldınız sanırım özellikle imei işlemi yapılmış cihazlar bir kaç band kaybından dolayı şebeke sorunları yüzünden şarj yiyor bu benim telefonumda da böyleydi ama ben sizin gibi bu durumu nasıl çözerim diye biraz araştırmak denemeler yapmak yerine her yere telefonu kötüleyen yazılar yazmadım şebeke sorunlarını nasıl çözerim diye araştırmalar yaptım önce 3g denedim baktım yine şarj yiyor *#*#4636#*#* yaparak iki sim içinde en az şarj yiyen 3g sadece wcdma olan şebeke ayarını seçtim önceden geceden sabaha %15 şarj yiyen telefon şu an çift sim olmasına rağmen %3 şarj yiyor bu konudan şikayetçi olan form konularına çözüm sunan arkadaşlarının çözümlerini uyguladım ve şu an 7 saatten fazla ekran süresi alıyorum normal kullanımda da şarj 2 gün gidiyor bu telefonlar kişiye özel üretilmedi hepsinde aynı donanım aynı batarya var ben bu süreleri alabiliyorsam emin olun sizde alabilirsiniz yeterki sızlanmak yerine biraz araştırma yapın

Oyla:

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Hocam mi8 se nin bataryası ne kadar dayanıyordu mi9 SE ye geçmeyi düşünüyorum mi8se den bana tam 24 saat gidiyor şarjım 1 günü çok rahat çıkarıyor.

Oyla:

beyefend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kafkef
Cihazım
İphone
Konular
8
Cihazınız imei kayıtlı yani rootlu cihazmı yoksa resmi yol ile alınan bir cihaz mıdır?

Çünkü benim bu konuda rootlu bir cihazda her sorun olabilir kanısındayım yazılımsal anlamda

Oyla:

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
siz bu telefonun bataryasının 3070 ma olduğunu bilerek aldınız sanırım özellikle imei işlemi yapılmış cihazlar bir kaç band kaybından dolayı şebeke sorunları yüzünden şarj yiyor bu benim telefonumda da böyleydi ama ben sizin gibi bu durumu nasıl çözerim diye biraz araştırmak denemeler yapmak yerine her yere telefonu kötüleyen yazılar yazmadım şebeke sorunlarını nasıl çözerim diye araştırmalar yaptım önce 3g denedim baktım yine şarj yiyor *#*#4636#*#* yaparak iki sim içinde en az şarj yiyen 3g sadece wcdma olan şebeke ayarını seçtim önceden geceden sabaha %15 şarj yiyen telefon şu an çift sim olmasına rağmen %3 şarj yiyor bu konudan şikayetçi olan form konularına çözüm sunan arkadaşlarının çözümlerini uyguladım ve şu an 7 saatten fazla ekran süresi alıyorum normal kullanımda da şarj 2 gün gidiyor bu telefonlar kişiye özel üretilmedi hepsinde aynı donanım aynı batarya var ben bu süreleri alabiliyorsam emin olun sizde alabilirsiniz yeterki sızlanmak yerine biraz araştırma yapın

Hocam mi Room yüklü bende sadece wcdma yı normal ayarlardan yapsak nasıl olur?

Oyla:
Üst Alt