Soru Mi 9 se Üretimi durdu mu ?

beyefend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kafkef
Cihazım
İphone
Konular
8
İnşallah bugün telefonu alacağım ancak üretimi durdu şeklinde bir yorum görmüştüm bir yerde, doğruluk payı nedir. İnternette satış yapanların sayısı da oldukça azaldı. Üretimi durmuş ise almak istemem daha 1 yıl bile olmadı telefon çıkalı.

İthalat garantili alacağım muhtemelen.Ya da ikinci el garantili temiz bir şey.

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
Merhaba,

Ben emlak işi yapıyorum bütün gün telefon ile görüşüyorum akşam eve gittiğimde hala %35-40 şarjım oluyor. Sosyal medya ve oyun ile pek işim yok. Genel emlak uygulamaları ve navigasyonla işim oluyor ve tabiki banka uygulamaları ile. Pil konusunda sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Oyla:

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
hocam kusura bakma ama senin konuşman direk beni hedef almış ama ben genel konuşuyorum... lütfen direk meseleyi kişiselleştirmeyelim... siz arayışa geçip bir çaba içine girdiğinize göre demek ki sorun varmış ki bir çözüm yoluna gitmişsiniz. şimdi konu sen ben ahmet mehmet değil ayrıca ne ben şayomi düşmanıyım ne de siz şayomi firmasının sahibi değilsiniz ben eleştiririm de överim de at gözlüğü ile kullanmıyorum telefonu illa ki eksiği varsa dile getiririm tavsiye isteyenlere tavsiye ederken eksiğini fazlasını anlatırım ama bugün telefonlar da en önemli konu batarya iken ben tutup da bataryası sorunsuz diyemem. bu bir sızlanma değildir sen kendince bir tabir kullanıp işi şahsileştirsen de ben sana bunun sadece bir gözlem sorucu dile getirilmiş bir eleştiri olduğunu söylemek isterim... basit bir konuyu aldın götürdün derinlere... senin çok gidiyor diye mi9 se nin bataryası iyidir uzun gidiyor sonucu doğmaz... kesinlikle ve kesinlikle mi9 se batarya konusunda sıkıntılı bunun sebebi her ne olursa olsun... 3070 Mah bataryası olduğunu bilip aldım çünkü daha düşük Mah lerde daha uzun şarj süreleri gördük de ondan beklenti yüksek....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fırça atacağınıza bize de işin sırrını söyleyin de biz de 7 saat olamasa da 5.6 saat ekran süresi alalım :) *#*#4636#*#* bunu tuşlayarak hangi şebeke modunu aktif ettiniz başka neler yaparsınız süreyi uzatmak için. kullanımınız tam olarak nasıl oyun, sosyal medya vs neleri çok kullanırsınız. ayrıntılı bilgi verin de aydınlanalım... şimdiden teşekkür edeyim... :)

mi8 se de kesinlikle gün sonu %40-50 kalırdı ertesi güne takmasan ikinci günü yarıya getirirdi. ama şu an 3 tane rom denedim 3ü de aynı sorun telefon durduğu yerden şarj tüketiyor. arkaşların dediği gibi bir şekilde bu tüketimi azaltmanın yöntemi varsa kesinlikle tavsiye ederim telefon 10 numara tek sorun şimdilik şarj.

hocam imei işlemi yapıldı direk aliexpresten aldım şu an bl açık. global eea. stabil yüklü
Ben mi8 se den batarya olarak memnun değilim ama mi9se mah önemli değil daha iyiyse geçeyim derken bu konu iyi oldu şuan geçmeme kararı aldım 1 gün gidiyor şarjım ama 2 gün gitse diyecek zamanlarım oluyor priz sıkıntı powerbank sıkıntı olan durumlar oluyor hayatta.

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Ben mi8 se den batarya olarak memnun değilim ama mi9se mah önemli değil daha iyiyse geçeyim derken bu konu iyi oldu şuan geçmeme kararı aldım 1 gün gidiyor şarjım ama 2 gün gitse diyecek zamanlarım oluyor priz sıkıntı powerbank sıkıntı olan durumlar oluyor hayatta.
şarjınızın 1 günden fazla gitmesini istiyorsanız en az 4000 ma ve üstü telefonlar bakın yoğun kullanımda 4000 ma bile bir gün anca gidiyor

Oyla:

abuabu1221

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Se
Konular
40
4g kullanmak istiyorsanız imei atılmış yurt dışı telefon almak yerine vergisi ödenmiş yurtiçi telefon alacaksınız
Ben yurtdışı demedimki telefona.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Ben yurtdışı demedimki telefona.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
4g şarj yiyen cihazlar yurt dışı imei atılan cihazlar sizin 4g kullanmanızda bir sakınca yok ki

Oyla:
Üst Alt