Soru Mi 9 SE telefonun şarj cihazının ara kablosu ufak bi ıslanmaya maruz kaldı hızlı şarj olmuyor bir şekilde düzelme imkanı varmı veya Orjinal ara kblo

mustafa030

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
4

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Kablo şarj adaptörü ile elektriğe takılı haldeyken bir ıslanma olduysa geri dönüşü olmayabilir. Ancak elektrik ile bağlantısı yokken olduysa gerekli kurutma sağlanınca eski performansında çalışması lazım. Sizin durum hangisi.
Şarj kablosunun aramızdan ayrıldığını düşünüyorsanız teknosa ya gidip hızlı şarj destekli bir kablo alabilirsiniz. Ben ilk başta ucuz yollu bir kablo almıştım ancak hızlı şarj destekliydi, şarj adaptörünü yaktı. O yüzden güzel bir kablo alın, ekte aldığım kaliteli ve sorunsuz kabloyu eklerim. Yanan adaptör yerine de ektekini aldım, ikisi de sorunsuz 18w şarja uygun

Ekli dosyalar

• IMG_20200820_153438.jpg
    IMG_20200820_153438.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 11
Oyla:

mustafa030

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
4
Kablo şarj adaptörü ile elektriğe takılı haldeyken bir ıslanma olduysa geri dönüşü olmayabilir. Ancak elektrik ile bağlantısı yokken olduysa gerekli kurutma sağlanınca eski performansında çalışması lazım. Sizin durum hangisi.
Şarj kablosunun aramızdan ayrıldığını düşünüyorsanız teknosa ya gidip hızlı şarj destekli bir kablo alabilirsiniz. Ben ilk başta ucuz yollu bir kablo almıştım ancak hızlı şarj destekliydi, şarj adaptörünü yaktı. O yüzden güzel bir kablo alın, ekte aldığım kaliteli ve sorunsuz kabloyu eklerim. Yanan adaptör yerine de ektekini aldım, ikisi de sorunsuz 18w şarja uygun
Hocam pencere kenarında duruyordu sokete takılı değildi içeriye yağmur damlaları girince ıslandı bı kurusun diye bi süre kullanmadım denedikten sonra şarj oldu ama normal şarj oluyor sonra fon makinasıyla denedim yine olmadı şimdi yenisini almak istiyorum nerden alabilirim fiyat aralığı nekadar

Oyla:

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Hocam pencere kenarında duruyordu sokete takılı değildi içeriye yağmur damlaları girince ıslandı bı kurusun diye bi süre kullanmadım denedikten sonra şarj oldu ama normal şarj oluyor sonra fon makinasıyla denedim yine olmadı şimdi yenisini almak istiyorum nerden alabilirim fiyat aralığı nekadar
şöyle bir nimet var hocam

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Orijinal kabloyu marketimizden temin edebilirsiniz.

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Ben ekte fotoğraf eklediğim kabloyu teknosa'dan aldım. Acilen almam lazımdı internet ile uğraşamadım ama kalitesinden memnun kaldım. 1.2 metre, hızlı şarj destekli, örgülü ve alüminyum başlıklı güzel bir kablo 27 TL ye aldım. Sizde alabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt