Yardım Mi 9 SE Ses Sorunu

Sonny

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v10.2.2.0 Kararlı
Telefon Modeli
Mi 9 SE
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefonun sag ust kismina hafifce vurunca icindeki parcalardan ses geliyor ve parcalarin titrestigini, tam oturmadigi hissiyatina kapiliyorum. Benim gordugum diger telefonlar herhangi bir sekilde vurulunca ici doluymus hissiyati verir. Mi 9 SE de bu ortak mi yoksa benim telefonumda ki bir sikinti var

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
içini açıp imei atıyolar belki kırık falan vardır içinde

Oyla:

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Aldigim yerde diger telefonlarla karsilastirdim kimi daha cok ses cikariyor titresiyor, kimiyse daha az. Ama hepsinde o parcalarin oturmama hissiyati var
tam nerde hocam bende dusunuyor 9se almayıda sıkıntı yaratıyomu nası bısı

Oyla:

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
içini açıp imei atma durumu bu cihazda yok. note 6 proların arka kapaklarını açıyorlar imei için..

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Telefonun sag ust kismina hafifce vurunca icindeki parcalardan ses geliyor ve parcalarin titrestigini, tam oturmadigi hissiyatina kapiliyorum. Benim gordugum diger telefonlar herhangi bir sekilde vurulunca ici doluymus hissiyati verir. Mi 9 SE de bu ortak mi yoksa benim telefonumda ki bir sikinti var
kamera merceklerinden geliyor ve hepsinde bu sorun var bazı samsung modellerde de vardı bende mi 9 se kullanıyorum aynı sorun bende de var kamera modlarını değiştirince de sessiz bir ortamdaysanız sesi duyuyorsunuz önemli bir sorun değil duymamazlıktan gelmenizi tavsiye ederim

Oyla:

Sonny

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
tam nerde hocam bende dusunuyor 9se almayıda sıkıntı yaratıyomu nası bısı

Herhangi bir sikinti cikarmiyor. Sadece ben boyle ince seyleri kafama takiyorum. Genel anlamda Mi 9 SE tasarim ve performans acisindan cok iyi bir telefon

kamera merceklerinden geliyor ve hepsinde bu sorun var bazı samsung modellerde de vardı bende mi 9 se kullanıyorum aynı sorun bende de var kamera modlarını değiştirince de sessiz bir ortamdaysanız sesi duyuyorsunuz önemli bir sorun değil duymamazlıktan gelmenizi tavsiye ederim

Aynen sag ust kose kameranin oldugu yere tekabul ediyor. Sahsen telefondan bi doluluk hissiyati almak isterdim ama umursamamaya calisacagim tesekkurler

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Almayı düşünüyorum gördüğüm herkese soruyorum telefon hakkında siz ne dersiniz genel olarak

Oyla:
Üst Alt