Soru Mi 9 se miui 12 eu rom tavsiyesi

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Arkadaşlar bu telefona yeni geçtim stabil sorunsuz akıcı bir eu rom arıyorum. Arayüz kasma sorunları yaşamak istemiyorum hangi versiyonlarda bu durum geçerli bilmiyorum açıkçası. Gerekirse miui 11 de kullanabilirim. Akıcı eu stabil tavsiyelerinizi bekliyorum. Eu dışında tavsiyelerede açığım.

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Arkadaşlar bu telefona yeni geçtim stabil sorunsuz akıcı bir eu rom arıyorum. Arayüz kasma sorunları yaşamak istemiyorum hangi versiyonlarda bu durum geçerli bilmiyorum açıkçası. Gerekirse miui 11 de kullanabilirim. Akıcı eu stabil tavsiyelerinizi bekliyorum. Eu dışında tavsiyelerede açığım.
Hocam neden eu hariç eu aslında çok kıyak bı romdur.

Porte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
İşletmeci
Konular
0
İşin açığı miui arayüzü, daha sade arayüzlere göre hantal. Bolca süslü püslü, animasyonlu olması bir yandan da yük oluyor cihaza. Saf akıcılık derseniz aosp tabanlı romlara yönelin derim (Pixel Exp, DotOs vs). Lakin çoğu port olduğu için stabilitesi meçhul. Bolca yorumlarına bakmak lazım. Onun haricinde kendim 12.5 stabil eu kullanıyorum. MMX romdan sonra daha iyi buldum. Hem daha stabil, hem de biraz daha akıcı geldi bana.

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
İşin açığı miui arayüzü, daha sade arayüzlere göre hantal. Bolca süslü püslü, animasyonlu olması bir yandan da yük oluyor cihaza. Saf akıcılık derseniz aosp tabanlı romlara yönelin derim (Pixel Exp, DotOs vs). Lakin çoğu port olduğu için stabilitesi meçhul. Bolca yorumlarına bakmak lazım. Onun haricinde kendim 12.5 stabil eu kullanıyorum. MMX romdan sonra daha iyi buldum. Hem daha stabil, hem de biraz daha akıcı geldi bana.
Hocam ben mesela RN8 de pixel exp deyim çok iyi android 11 sürümü stabil bayağı

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Şarj ne durumda hocam ?
Hocam bu sabah kurdum 82 de 2 saat olmuş ekran süresi hocam ama ben aosp sevmem normalde çok tatlı geldi bana android 11 normal sürüm kurdum plus değil ama MIUI kamera yok plus kurmak lazımdı aslında ve pil kalibrasyonu da yaptım hocam

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bu sabah kurdum 82 de 2 saat olmuş ekran süresi hocam ama ben aosp sevmem normalde çok tatlı geldi bana android 11 normal sürüm kurdum plus değil ama MIUI kamera yok plus kurmak lazımdı aslında ve pil kalibrasyonu da yaptım hocam
Anladım hocam şu aralar çok yoğunum ama en yakın zamanda deneyim teşekkürler.

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Hocam neden eu hariç eu aslında çok kıyak bı romdur.
Hocam eu tavsiyesi istedim ama ek olarak eu dışında öneri varsa onlarıda deneyebilirim dedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam eu 12.5 stabil kullanıyorum bundan öncede eu miui 12.3 kullandım ama ekran süreleri 4 saat civarında. Telefon ortalması bu mudur yoksa romla mı alakalıdır diye sormak istiyorum size ?

Üst Alt