Yardım Mi 9 SE Miui 12 Ana Ekran Animasyonları Kapatma

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
merhabalar, miui 12 nin kendi başlatıcısının animasyonlarını kapatamıyorum geliştirici seçeneklerinde animasyonları kapatmama rağmen ve erişilebilirliktedede kapatmama rağmen hala animasonları gösteriyor 3. taraf başlatıcılarda bir sorun yok ama 3.taraf başlatıcıların ikonları çok kötü gözüküyor. kendi başlatıcısında animasyonlar nasıl kapatılır acaba?

sarac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SARAC
Cihazım
Mİ NOT 10 PRO
Konular
1
merhabalar, miui 12 nin kendi başlatıcısının animasyonlarını kapatamıyorum geliştirici seçeneklerinde animasyonları kapatmama rağmen ve erişilebilirliktedede kapatmama rağmen hala animasonları gösteriyor 3. taraf başlatıcılarda bir sorun yok ama 3.taraf başlatıcıların ikonları çok kötü gözüküyor. kendi başlatıcısında animasyonlar nasıl kapatılır acaba?

bende aynı sıkıntıdan muzdaribim ios havası vermeye çalışmışlar ama alışamadım bana kasıntı yapıyo havası veriyo gibi

Oyla:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Senin yorumundan sonra gelecek miui 12 güncellemeyi yapmamayı düşünür oldum :)
miui 11 hiç kullanmadım ben miui 10 dan geçtim direk miui 10da animasyonu kapatınca geçişlerde kapanıyordu ama bu 12 de olmuyor mi 11 dede animasyonlar kapatınca kapanıyormu? (iosa özeneceğiz diye özgürlükten ödün vermiş xiaomi :/ )

Oyla:

sarac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SARAC
Cihazım
Mİ NOT 10 PRO
Konular
1
miui 11 hiç kullanmadım ben miui 10 dan geçtim direk miui 10da animasyonu kapatınca geçişlerde kapanıyordu ama bu 12 de olmuyor mi 11 dede animasyonlar kapatınca kapanıyormu? (iosa özeneceğiz diye özgürlükten ödün vermiş xiaomi :/ )

kapanır onda sıkıntı yok

Oyla:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Bu konu hakkında bilgisi olan yokmu? Gerçekten çok sıkıntılı. Ben hiç alışmamışım animasyonlara.

Oyla:

sarac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SARAC
Cihazım
Mİ NOT 10 PRO
Konular
1
Bu konu hakkında bilgisi olan yokmu? Gerçekten çok sıkıntılı. Ben hiç alışmamışım animasyonlara.

çözümünü buldum :) ana ekran sistem başlatıcıyı değiştirdim yani sistem launcheri miui 11 launcheri ile değiştim üçüncü parti bir uygulama ile animasyonların seviyelerini 0x20 ye kadar düşürebiliyom harika oldu

Oyla:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
çözümünü buldum :) ana ekran sistem başlatıcıyı değiştirdim yani sistem launcheri miui 11 launcheri ile değiştim üçüncü parti bir uygulama ile animasyonların seviyelerini 0x20 ye kadar düşürebiliyom harika oldu
bende çözümü poco başlatıcı kullanarak buldum hemde animasyonları hiç göstermiyor s10e ile test yapıyorum benimki 0.5 saniye uygulamalar felan daha hızlı açılıyor (birde eu romda AI önyükleme açık sanırım o sebebtendir), birde tam ekran hareketleri ile optimize çalışıyormu diye bir kaç kaç gündür test ediyordum şuan gayet iyi hatta haritalar veya youtubedan yukarı ittirme hareketi ile ana ekrana dönünce orjinalinde resim içinde resim gelmiyordu bu pocoda geliyor hemde orjinal başlatıcı ile aynı özellikleri var. bende yazacaktım çözümü sen benden önce davrandın :)

Oyla:

murattekk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mix2
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
reisim ben aramaya animasyon yazdım çıktı kapattım çok memnunum.

Oyla:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
reisim ben aramaya animasyon yazdım çıktı kapattım çok memnunum.
onu biliyorum evet yapıyorsun oluyor fakat youtube sahibinden gibi yere girince yükleniyor işaretide dönmüyor sadece yuvarlak simge var. veya bir uygulama sil böyle parçacıklara dağılan animasyon yok oluyor ve bunun gibi bir çok şey. normalde eskiden her cihazda geliştirici seçeneklerinde pencere animasyonu ve geçiş animasyonu ölçeğini 0.0 yapardım animatör süre ölçeğinide 0.5 yapardım herşey çok iyi olurdu. şimdi hepsini 0.0 yapak lazım ama bu seferde görüntü hissi kötü oluyor

Oyla:
Üst Alt