Çözüldü Mİ 9 SE (MIUI 11 güncellemesi geldi ))

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Bende de benzer hatayı verdi malesef. Güncelleme Doğrulanamıyor başlıklı hata.
Rom is beta testing... Gibisinden bir açıklama vardı. :(
2gb dosyayı indirdim dosyayı seçtim fakat beta sürüm dedi ve kurmadı malesef.twrp yok bende

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Bence ota gelmeyen arkadaşların beklenesinde fayda var, tam olarak hazır olsa zaten gönderirler keyfi olarak niye bekletsinler. Miui 11 geçenlerin bir çoğu sorun bildiriyor, sonra vah tüh dememek için temkinli olmak gerek. Zaten 11 e geçince özel bir şey olmuyor. Aynı bildiğin Miui

Gtdrago

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Hocam sonuçta beta sürümü. Amaç kullanıcılarından hata bildirimi alıp o hataları düzeltmek.Oyuzden elle yüklemek istemedim.Benim şahsî fikrim bu tür güncellemelerin beta sürecine sonradan katılmak,belli bir süre geçtikten sonra zaten çoğu hata gideriliyor.

Anlayamadığım bir nokta konuya yorum yapan hocalarımızdan biri "MIUI 11'in OTA yoluyla kendisine geldiğini" söylemişti.Acaba ona nasıl geldi ?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Hocam sonuçta beta sürümü. Amaç kullanıcılarından hata bildirimi alıp o hataları düzeltmek.Oyuzden elle yüklemek istemedim.Benim şahsî fikrim bu tür güncellemelerin beta sürecine sonradan katılmak,belli bir süre geçtikten sonra zaten çoğu hata gideriliyor.

Anlayamadığım bir nokta konuya yorum yapan hocalarımızdan biri "MIUI 11'in OTA yoluyla kendisine geldiğini" söylemişti.Acaba ona nasıl geldi ?
Sürüm farkı olabilir, iki tip global var biri Avrupa ülkeleri için biri Avrupa harici ülkeler için. Mi 9da aynı şekilde Avrupa Globale gelmedi ama diğer Globale geldi.

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Hoca acaba MIUI 11 e geçmeden önceki sürümünüz neydi ? Yani benimle aynı sürümü kullanıyorsanız bana neden gelmedi ?
10.3.4 kullanıyordum hocam global (mi) sürüm neden gelmediği hakkında bilgim yok beta kaydıda yapmadım

Gtdrago

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
Sürüm farkı olabilir, iki tip global var biri Avrupa ülkeleri için biri Avrupa harici ülkeler için. Mi 9da aynı şekilde Avrupa Globale gelmedi ama diğer Globale geldi.
O zaman "Doğu Global" diyebileceğimiz bir sürümü daha var. Bunları düşünen Xiaomi bence "Avrupa Global" sürümüne de MIUI 11'i birkaç gün sonra getirir.

-Ben yinede güncellemeyi gece kendisi yüklemesini bekleyeceğim

Gtdrago

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
4
10.3.4 kullanıyordum hocam global (mi) sürüm neden gelmediği hakkında bilgim yok beta kaydıda yapmadım
Hocam galiba aynı sürümü kullanıyoruz. en azından benimkinin ne olduğunu öğrenebileyim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-04-14-01-53-960_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-11-04-14-01-53-960_com.android.settings.png
    159,3 KB · Görüntüleme: 14
Üst Alt