MIUI 12 Mi 9 SE - MiRoom MIUI 12 20.7.9 Beta Rom

Habshs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi 5plus
Konular
1
Hocam ben kuramıyorm cihaz mi9se zip signatura yazıyor

Oğuztan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9SE
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi-Room, Xiaomi geliştirme ekibinin çalıştığı MIUI'in resmi Çin versiyonlarına dayanıyor. MIUI'in Çince versiyonları global versiyonlardan daha sık güncellenmektedir, daha ayrıntılı olarak çalışmaktadır ve birçok kritik hatanın ortaya çıkması nedeniyle gereksiz özelleştirmelere aşırı yüklenmemektedir.
MIUI Mi Room güncellemeleri, resmi yayınlanmasından sonra sitede Cuma'dan Pazartesi'ye ve yalnızca resmi Çince MIUI güncellemesinin yayınlandığı ve bellenimi test etmenin mümkün olduğu cihazlarda yayınlanmaktadır.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık, TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

Resmi değişiklikler:
Kontrol merkezi şimdi saati ve tarihi gösterir.
Güncellenmiş tarayıcı: Sistemin karanlık modundaki ayarların görüntülenmesi düzeltildi.
Sistem optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.

MiRoom ekibinden değişiklikler:
Sesli mesaj kullanarak gelen bir aramayı cevaplamanıza ve kayıt cihazına bir aramayı kaydetmenize olanak tanıyan Ai Call Assistant (AI arama asistanı) eklendi.
Galeri sürümü güncellendi: yeni filtreler ve çevrimiçi buluttan video görüntüleme yeteneği eklendi.
Masaüstünün güncellenmiş versiyonu: animasyon ve jestlerin optimizasyonu, son menüdeki uygulama simgesini tıklayarak uygulama hakkında bilgi açma yeteneği.
Güncelleştirilmiş takvim sürümü: güncellenmiş arayüz tasarımı.
Sağlık uygulamasının güncellenmiş sürümü: kan basıncını izlemek için destek eklendi.
Çinli geliştiricilerin kontrol merkezindeki değişiklikler nedeniyle, hava durumu artık bildirim sekmesinde görüntüleniyor.
Düzeltme ekleri ve çeviri.

KURULUM
Twrp üzerinden Wipe>Advanced Wipe bölümünden Cache, Dalvik&Cache, System ve Data seçeneklerini seçip sistemi temizleyin.
Ardından tekrardan Wipe>Format Data (yes) yapıp Reboot>Recovery işlemini yaptıktan sonra romu yükleyebilirsiniz.

İNDİRME BAĞLANTISI
- 20.7.9

NOT: Cihaz fastboot'a düşerse bu işlemi yapmalısınız.
Uygulama - vbmeta Yükleme Aracı - Tüm Cihazlar

Merhaba,
Ail yardımınıza ihtiyacım var. Kurulumda yazan her şeyi yaptım kurma aşamasına geçecektim ki, indirdiğim dosyayı telefona atmaya çalışıyorum ama pc görmüyor telefonu ne yapabilirim.

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Kim ne derse desin eu hepsinden daha iyi ben şimdiye kadar global kullandım ufak tefek sıkıntılar hiçbir sıkıntı yaşamadım, Rom değiştirmek anca cihazı çöp yapmaktan başka bir şey değil.

thekraten

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrullah
Cihazım
mi 9 se
Konular
2
Ben bu rom u yükledim gayet güzel görünüyor fakat bazı uygulamalarda rom dan dolayı güvenlik sorunu olduğunu söylüyor root lu cihaz gibi uyarı veriyor bu rom acaba güvenli midir

Oğuztan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9SE
Konular
0
Ben bu rom u yükledim gayet güzel görünüyor fakat bazı uygulamalarda rom dan dolayı güvenlik sorunu olduğunu söylüyor root lu cihaz gibi uyarı veriyor bu rom acaba güvenli midir

Benim kullanmaktaki tek amacım Volte ile HD ses ve Vowifi kullanabilmek. İmei Samsung S3 olunca başka romlarda çözemedim çünkü bi tek bunda oldu. Şansıma da beta da kaldı rom proje sona erdi :)(

thekraten

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrullah
Cihazım
mi 9 se
Konular
2
Ben sadece denemek için kullandım orjinal rom da volte ve vowifi kullanılabiliyor bu arada benim ki de IMEI kayitli çünkü ordan biliyorum benim tek sorunum güvenlik

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Ben sadece denemek için kullandım orjinal rom da volte ve vowifi kullanılabiliyor bu arada benim ki de IMEI kayitli çünkü ordan biliyorum benim tek sorunum güvenlik
Aldığım her cihazda en uzun süre kullandığım rom Miroom'dur. Güvenlik konusunda kuşkunuz olmasın. Rom içersinde root var (isterseniz kaldırabilirsiniz) oradan root gizleme yaparak uygulamaların uyarı vermesini de engelleyebilirsiniz.

thekraten

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrullah
Cihazım
mi 9 se
Konular
2
Aldığım her cihazda en uzun süre kullandığım rom Miroom'dur. Güvenlik konusunda kuşkunuz olmasın. Rom içersinde root var (isterseniz kaldırabilirsiniz) oradan root gizleme yaparak uygulamaların uyarı vermesini de engelleyebilirsiniz.
nasil root gizleme yapacagim bide whatsapp da uygulamadan ciktigimda rehberi gormuyor girdigimde goruyor bunu nasil duzeltebilirim
not: arkadaslardan trip yiyince fark ettim whatsapp sorununu beni sildinmi engelledin mi diye soruyolarda

Üst Alt