Rom Mi 9 SE Mi-Room Stable 10.3.6.0 & Mi-Room Miui 11 Stable V11.0.5.1

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Romla alakalı hiçbir bilgi yok güzelmi kötümü bi söyleyeydiniz bari. Artısı eksisi neymiş bi ekran süreleri göreydik. Sadece arıza ile ilgili yazmışsınız.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Romla alakalı hiçbir bilgi yok güzelmi kötümü bi söyleyeydiniz bari. Artısı eksisi neymiş bi ekran süreleri göreydik. Sadece arıza ile ilgili yazmışsınız.
Bu tarz yorumlar için forumlarda bir söz olur ' sen söyle ' dene ve bize haber ver

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Rom kurulumu üzerinden 24 saat geçmedi ama şu ana kadar bir sikinti görmedim.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
ilginçmiş. bu telefon niye destek görmedi ya xda ölü geliştirici hiç yok romlar hep sorunlu
Model cok olunca desteklerde azalıyo. Oneplus gıbı az modellı bı cıhaz dusunecegım heralde xıaomıden sonra :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yarın 3.3.1-9 otomatik kurulum twrp uygulamasının konusunu ekleyeceğim , umuyorumki bu twrp ile birdaha rom flaşlama sorunu yaşamazsınız.Gayet başarılı olmuş.

Beklemede kalın..
Bende 3.3.1.8 var ama hıc sorun yaşamadım yukarıda mı room sadece. .14 ıle kuruluyor denilmiş ama farklı surumlerle kurmustum ben. Sorun cıkaran error 7 hatası verende oldu tabi

Pazartesi salıya beklersen ancak :)

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Model cok olunca desteklerde azalıyo. Oneplus gıbı az modellı bı cıhaz dusunecegım heralde xıaomıden sonra :)

Bende 3.3.1.8 var ama hıc sorun yaşamadım yukarıda mı room sadece. .14 ıle kuruluyor denilmiş ama farklı surumlerle kurmustum ben. Sorun cıkaran error 7 hatası verende oldu tabi

Hocam sadece Twrp 3.3.0-0421 bu sürümle Mi-Globe romu kurabildim ?

Twrp diğer sürümlerde bu rom kurulmadı. Hatta iki sefer Mi-Globe rom indirdim dedim belki hatalı inmiştir ama nafile sadece 0421 sürüm ile kurulduYes~~

Diğer rom kurulumlarında revos,masik,mi-room farklı twrp sürümleri ile kuruluyor bir sorun olmadı.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98

aynen bende bu sefer keşke almasaydım dedim :D

ArsenicW

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilişim
Konular
3
Merhaba. Öncelikle yüz tanıma ile bildirimleri görme özelliği mevcut değil. Daha stabil belki evet ama özellik olarak beta gelişmelerinden kısıtlanmış durumda bilginiz olsun, yükleyecek arkadaşlar için.

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Yıllarca rom portladık. Bizden geçti artık :) bilgileri taşımaya değmiyor artık romlar.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam sadece Twrp 3.3.0-0421 bu sürümle Mi-Globe romu kurabildim ?

Twrp diğer sürümlerde bu rom kurulmadı. Hatta iki sefer Mi-Globe rom indirdim dedim belki hatalı inmiştir ama nafile sadece 0421 sürüm ile kurulduYes~~

Diğer rom kurulumlarında revos,masik,mi-room farklı twrp sürümleri ile kuruluyor bir sorun olmadı.
Mı flash ıle atıyorum ben onları twrpden denemedım hiç. Twrpden farklı surumler kullandım çıktıkca yenısıne güncelledım diyebilirim hatta. Twrpde sorun yasadıgın sürümler oldu suan. 8 surumu var sorun yasamadım henüz

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Mı flash ıle atıyorum ben onları twrpden denemedım hiç. Twrpden farklı surumler kullandım çıktıkca yenısıne güncelledım diyebilirim hatta. Twrpde sorun yasadıgın sürümler oldu suan. 8 surumu var sorun yasamadım henüz
miflash ile atıyorum derken hocam? custom romları mı?

Üst Alt