Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Arkadaşlar merhaba bu telefonu almayı düşünüyorum da İphone 7den geçilir mi ? Bataryası sabah 7 Akşam 7 götürür mü? (Sosyal Medya) Ön kamera olarak İphone 7den kötü müdür? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Hocam ben İphone 8 den haziranda denemek için Mi9 Se ye geçtim.Hep IOS kullandım.Şimdi 8 i postaladım bu cihazı kullanıyorum.
Ios dan Android e geçer iken sadece pili baz almayın.(bu arada 1 Günü rahat çıkarıyor) Eğer ben romlarla, ayarlarla uğraşamam diyor iseniz, IOS ta kalın.
Ama ben çok memnunum, Anroid ile uğraşmak çok keyifli geldi.Başlarda alışkanlıklar yüzünden biraz zorluyor, olayı ucundan yakalayınca gerisi kolaylaşıyor.IOS a göre çok daha özgürsün.
Fotograf içinde nette çok kıyaslama var onlara bir göz at.Bence seni de mutlu eder.Ama Sayın ForzaJuve69 da dediği gibi Mi 9T yi de değerlendirin.

Ugurmiraç21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Mi 9se
Konular
35
Bu uygulamayi kullanan varmi , bende eksik geliyor bazi uygulamlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-08-18-35-21-023_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2019-11-08-18-35-21-023_com.android.vending.jpg
    414,4 KB · Görüntüleme: 35

Muhammet Akay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MuhammetAkay
Cihazım
İphone 7
Konular
0
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Fakat Mi9 Se boyut olarak beni cezbediyor Mi 9T modeli daha üstün fakat pop-up kamera ve ekran boyutu olarak ısınamadım.
bildiğiniz 2bin-3.5bin arası ekran boyutu 6.2 inchi geçmeyecek kamerası ve bataryası iyi olan cihaz önerir misiniz ? 5 senelik Apple kullanıcısı olarak artık hapisten çıkıp özgürlüğüme kavuşmak istiyorum :)

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Fakat Mi9 Se boyut olarak beni cezbediyor Mi 9T modeli daha üstün fakat pop-up kamera ve ekran boyutu olarak ısınamadım.
bildiğiniz 2bin-3.5bin arası ekran boyutu 6.2 inchi geçmeyecek kamerası ve bataryası iyi olan cihaz önerir misiniz ? 5 senelik Apple kullanıcısı olarak artık hapisten çıkıp özgürlüğüme kavuşmak istiyorum :)
S8-s9 da güzel. S8 babamda var kıbar hoş telefon s9 da benzeri, hatta centıksız olmaları avantaj bıle sayılabilir

Omerfaruk7900

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9 se
Konular
13
Kesinlikle Xiaomi alma pişmanlıktır.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Fortulu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fethullah
Cihazım
Discovery 4g
Konular
3
Xiaomi alıp ta, kullanmasını bilmeyenler hep aynı şeyleri söylüyor nedense

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Bence çok güzel kullanışlı bir marka sonu Yok hep yeni bir özellik keşfediyorum bu fiyata bu özellikler f/p telefon

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular