Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Ben de anlamadım, şarj etmedim.
belkide istatistikler sıfırlanmamıştır %100 olduğunda yada 99 da felan çıkardıysanız farkında olmadan. kullanım süresine bakın birde kaç gün diyecek eğer oda çok uzunsa ve son şarjını atıyorum 12 saat önce yapmanıza rağmen 30 saat felan diyorsa dediğim gibi olmuştur

onur_bee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
0
WhatsApp uygulamasindan gelen bildirim bu şekilde çift görünüyor nasıl duzeltebiliriz acaba??
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
WhatsApp uygulamasindan gelen bildirim bu şekilde çift görünüyor nasıl duzeltebiliriz acaba??
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bildirim alanını miui'dan android'de çevirerek denermisiniz birde

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Ne kadar kullandığını bilmiyor musun? Sence 13 saat kullandın mi
Bu şekilde 12 saat aldığım da oldu. Geceleri dışarı çıkarken %100 şarj ediyorum, eve gelince biraz bakıp kapatıyorum, sabahtan açıyor, akşama kadar takılıyorum. Bu süre zarfında şarj etmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence imkansız bir süre grus için. Gerçi hangi koşullarda ekran açık kaldı ona bakmak lazım. Bekleme süresi ve grafik atar mısınız.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçti hocam, bir dahaki sefere atarım ama muhakkak.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Arkadaşlar bende şu an eu rom yüklü orjinal global roma geçmeyi düşünüyorum. Kullananlar var ise detaylı bir bilgi alabilir miyim??? Eksileri artıları nelerdir kullanıp test eden varsa yorumlarınızı bekliyorum... Benim şikayetçi olduğum tek konu pil performansı şu an günü zor çıkarıyor hemde çok yoğun kullanmıyor olmama rağmen. özellikle gece ful edip uyuyorum sabaha %5-6-7 azalma oluyor bu çok yüksek bir rakam değil mi? bildiğim kadarı ile 2-3 en fazla düşmesi lazım... şimdiden teşekkürler....

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Arkadaşlar bende şu an eu rom yüklü orjinal global roma geçmeyi düşünüyorum. Kullananlar var ise detaylı bir bilgi alabilir miyim??? Eksileri artıları nelerdir kullanıp test eden varsa yorumlarınızı bekliyorum... Benim şikayetçi olduğum tek konu pil performansı şu an günü zor çıkarıyor hemde çok yoğun kullanmıyor olmama rağmen. özellikle gece ful edip uyuyorum sabaha %5-6-7 azalma oluyor bu çok yüksek bir rakam değil mi? bildiğim kadarı ile 2-3 en fazla düşmesi lazım... şimdiden teşekkürler....
Yüzde 10-12 düşen bile var. Şu an için fena değil bence şarj kaybınız.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

Telefona özel olmamakla beraber kontrol ede bileceğiniz bir kaç şey var ,

Gprs , bluetooh , şebeke ve wifi gibi iletişim araçları eğer az sinyal alıyorlarsa bağlanmak için daha çok enerji harcarlar ,

Test için gene aynı şekilde sadece bunları kapatarak ve şebekeyi 2g (edge,gsm) yaparak deneyiniz gene aynı sonuç olacak mı ,

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Rootlu cıhaz kullananlara edxposed ıle beraber gravıty box kurmalarını tavsıye ederım. Ekran kapanınca telefonu 2 g ye alıyor acılınca 3g/4g. Wıfı baglanınca aynı şekilde otımatıkmen 2g alıyor ve macrodroıd gıbı programlara göre sorunsuz kusursuz sekılde stabil.

Üst Alt