Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Hocam ilk mesajınızı okudum, portlanmış GCam dan bahsediyorum bende zaten... Bekleyelim o zaman

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Aynen öyle hocam attığım link aslında mi 8 için ama 9 se de çalışıyor ama gece modu donuyor. Yakında fix çıkar ise konuya farkı ekleyeceğim :)

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler. Resim kalitesi gerçekten çok iyi.
Mi 9se, şu anda bana göre xiaomi telefonlar içinde en iyi f/p ürüne sahip cihaz.

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler. Resim kalitesi gerçekten çok iyi.
Mi 9se, şu anda bana göre xiaomi telefonlar içinde en iyi f/p ürüne sahip cihaz.
Rica ederim hocam. Almak isteyenler bence bu fiyat bazında başka modele yönelmez umarım :)

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
suleymanyalcin hocam cihazınız hayırlı olsun. facebook gruplarında malum yolla imei kaydı yapılan cihazlarda şebeke proplemi yaşandığını söyleyenler var. sizin şebeke çekimiyle ilgili herhangi bir sıkıntınız varmı? ayrıca global rom kullanalarında imeide sıkıntı olmaması için cihazı twrp üzerinden sıfırlama yapması gerekiyor diye okumuştum.

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
suleymanyalcin hocam cihazınız hayırlı olsun. facebook gruplarında malum yolla imei kaydı yapılan cihazlarda şebeke proplemi yaşandığını söyleyenler var. sizin şebeke çekimiyle ilgili herhangi bir sıkıntınız varmı? ayrıca global rom kullanalarında imeide sıkıntı olmaması için cihazı twrp üzerinden sıfırlama yapması gerekiyor diye okumuştum.
Hocam öncelikle teşekkür ederim. Facebookta beni çoğu kişi tanır 21 binlik xiaomi grubum var benimde. Dediğinizi hiç bir sayfada denk gelmedim.
Benim cihaz şuan imei atılmadı pazar günü imei atacağım bl kilidi açılınca.
durum şu ki global romda iken imei attığınız zaman formatlamada imei gitmiyor. Sadece global romda atılan imei ile twrp den başka bir custom roma geçiş yapınca imei uçabiliyor henüz tam çözümü bulunamadı.
Ama kesin çözüm olarak şu var. Bl kilidi açıldıktan sonra twrp yüklenip eu rom ve ya başka bir custom rom yüklenipte imei atılırsa istediğiniz kadar farklı rom değiştirin imei ler uçmaz kalıcı olur. sadece global roma geri dönerseniz sıkıntı yaratabilir. Yakında tamamen onunda çözümü bulunacaktır. Çalışmalar devam ediyor.

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Hocam öncelikle teşekkür ederim. Facebookta beni çoğu kişi tanır 21 binlik xiaomi grubum var benimde. Dediğinizi hiç bir sayfada denk gelmedim.
Benim cihaz şuan imei atılmadı pazar günü imei atacağım bl kilidi açılınca.
durum şu ki global romda iken imei attığınız zaman formatlamada imei gitmiyor. Sadece global romda atılan imei ile twrp den başka bir custom roma geçiş yapınca imei uçabiliyor henüz tam çözümü bulunamadı.
Ama kesin çözüm olarak şu var. Bl kilidi açıldıktan sonra twrp yüklenip eu rom ve ya başka bir custom rom yüklenipte imei atılırsa istediğiniz kadar farklı rom değiştirin imei ler uçmaz kalıcı olur. sadece global roma geri dönerseniz sıkıntı yaratabilir. Yakında tamamen onunda çözümü bulunacaktır. Çalışmalar devam ediyor.

O zaman imei repair için, bekleyelim mi biraz daha? Siz ne önerirsiniz hocam?
Bahsettiğiniz durum fastboot ile global rom yüklenmesini etkilemiyor sanırsam degil mi?

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
O zaman imei repair için, bekleyelim mi biraz daha? Siz ne önerirsiniz hocam?
Bahsettiğiniz durum fastboot ile global rom yüklenmesini etkilemiyor sanırsam degil mi?
Şuan için global de imei atılırsa global romda kalmanız lazım. Custom roma geçerseniz imei gitme ihtimali büyük.
Custom romda kalacağım sürekli global rom kullanmayacağım derseniz Custom rom kurup imei attırmanız lazım.
Şahsi fikrim eu beta yükleyin ondan sonra imei attırın global rom dan bin kat daha iyidir eu rom.
Ben o şekilde yapacağım

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Şuan için global de imei atılırsa global romda kalmanız lazım. Custom roma geçerseniz imei gitme ihtimali büyük.
Custom romda kalacağım sürekli global rom kullanmayacağım derseniz Custom rom kurup imei attırmanız lazım.
Şahsi fikrim eu beta yükleyin ondan sonra imei attırın global rom dan bin kat daha iyidir eu rom.
Ben o şekilde yapacağım

Kilit açılsın ilk is eu rom gececem zaten. Merak ettiğim konu şuydu sanırım tam aciklayamadim yukarda. Diyelim globalde imei attım, sonra temiz kurulum icin fastboot ile yine global rom flashlayinca imei uçuyor mu yinede, denediniz mi acaba?

Üst Alt