Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Wextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
İPhone 6s
Konular
2
Arkadaşlar yeri bura mı bilmiyorum ama benim aşağıdaki gibi bir sıkıntım var.

Herkese merhaba.

Mi 9 SE ithalat garantili ürün aldım dün elime ulaştı. Daha önce Mi 9 T kullanıyordum

Şimdi telefonda iki hatta aktif.

1. sim de kendi hattım vodafone
2. simde şirket hattım Turkcell

Normalde Vodafone ile görüşme yaparken, Vodafonu biri aradığında arkada belli oluyor ( Çağrı bekletme ).

ve ya tam tersi Turkcell ile görüşme yaparken bir başka kişi Turkcell hattını arayınca belli oluyor arkada

Bunu yaşayan var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

EDİT: Turkcell de Upcall uygulamasını yükledim. Oradan arama bekletmeyi aktif ettim tekrardan ve Upcall programını sildi. Turkcell düzelti.

Ancak Vodafone de devam etmekte.
Başkan sorduğun soruya yanıt ne bilmiyorum ama yeri de değil bende sana soru sormak istedim ürünü nereden aldın ve hangi mağazadan bende yakında ithalatçı garantili alacam bir de imeileri kayıtlı mı orijinal olarak kontrol ettin mi :) cevaplarsan teşekkürler

ynsylcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus YALÇIN
Cihazım
huawei P10
Konular
1
Başkan sorduğun soruya yanıt ne bilmiyorum ama yeri de değil bende sana soru sormak istedim ürünü nereden aldın ve hangi mağazadan bende yakında ithalatçı garantili alacam bir de imeileri kayıtlı mı orijinal olarak kontrol ettin mi :) cevaplarsan teşekkürler

Merhaba. HB dan aldım. 2.499 TL ye. İmei kontrolleri yaptım kayıtlı ikisi de.

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Ben 1900TLye Aldim 3 Ay , 128GB İmei attirdim ,

Wextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
İPhone 6s
Konular
2

adwd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
adwd dwdwqd
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
0
Aynen sadece 4G bandları band 20 dışında bir sürü daha band geliyor tabi türkiyede yok çoğu.

Band 20 yokken
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Varken

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Muradovs hocam, daha önce IMEI atılmış ve EFS yedeği alınmayan cihazda band 20 düzeltilebilirmi acaba? Nasıl bir yöntemi var? direk mesaja link yada bilgi paylaşabilirmisiniz?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Muradovs hocam, daha önce IMEI atılmış ve EFS yedeği alınmayan cihazda band 20 düzeltilebilirmi acaba? Nasıl bir yöntemi var? direk mesaja link yada bilgi paylaşabilirmisiniz?
Muradovs banlandı.

Düzeltilir ben duzeltme yaptım yedegım vardı ama kullanmama gerek kalmamıştı. Mobilde oldugum ıcın detay paylasamıyorum şuan

adwd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
adwd dwdwqd
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
0
Muradovs banlandı.

Düzeltilir ben duzeltme yaptım yedegım vardı ama kullanmama gerek kalmamıştı. Mobilde oldugum ıcın detay paylasamıyorum şuan
Hocam, yedek olmadanda yapılabilirmi? Yada başka telefonun yedeğini (mesele sizin yedeğinizi alıp) kullanabilirmiyim?

Tekrar okuyunce, mesajınizden düzeltme için yedek gerek olmadığını anladım. Teşekkürler hocam, sizden detay bekliyorum. Elinize sağlık.

akdrhmz hocam teşekkürler size. paylaşılan QCNleri deneyip haftasonu geri dönüş yapıcam. Elinize sağlık.

akdrhmz hocam teşekkürler size. paylaşılan QCNleri deneyip haftasonu geri dönüş yapıcam. Elinize sağlık.

Son düzenleme:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam, yedek olmadanda yapılabilirmi? Yada başka telefonun yedeğini (mesele sizin yedeğinizi alıp) kullanabilirmiyim?

Tekrar okuyunce, mesajınizden düzeltme için yedek gerek olmadığını anladım. Teşekkürler hocam, sizden detay bekliyorum. Elinize sağlık.

özelden yazdım yöntem yasak olduğu için

adwd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
adwd dwdwqd
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
0
özelden yazdım yöntem yasak olduğu için

Teşekkürler hocam, o linkteki şeyi denedim ama tek sim ile de band20 olmamıştı. Bence daha once IMEI atıldığı için, telefonun QCNi bozuk olabilir.
akdrhmz hocam paylaşan QCNi var, onu deneyicem.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Teşekkürler hocam, o linkteki şeyi denedim ama tek sim ile de band20 olmamıştı. Bence daha once IMEI atıldığı için, telefonun QCNi bozuk olabilir.
akdrhmz hocam paylaşan QCNi var, onu deneyicem.
qcn yi düzgün olanı bulacaksınız. orjinal global qcn konuda varmı bilmiyorum, ama varsada o olmuyordu öyle hatırlıyorum. konudaki galiba çin idi ben denedim olmamıştı globali deneyince yaptım

Son düzenleme:
Üst Alt