Yardım mi 9 se kulaklık kesiliyor yardım

romedon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şafak
Cihazım
mi 8 lite
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
xiaomi eu 10.3.3
Telefon Modeli
mi 9 se
Bootloader Kilidi
Açık
merhaba yeni mi 9 se aldım jelatinini kendim açtım telefonla müzik dinelrken bi kaç dakiak sonra önce biri ardından biri çat diye kesiliyor. Kulaklıkta bi zoukluk yok yardım edin

judqelion

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Çevirici kullanıyorsanız sorunlu kutudan çıkanlar. Farklı kulaklıklar ile test ettim sırası ile yaşadığım sorunlar : 1. Kendi kendine sesi kısıp açıyor 2. Instagram a girince cızırtılı sesler geliyor, çat pıt sesleri duyuluyor, 3. Ekranı kapatıp acmayinca ses bazen düzelmiyor.

Çevirici olmadan Bluetooth ile sorun yok, type c uçlu kulaklık ile sorun yok denediğimde. Tamamen sorun o çevirici kabloda

Oyla:

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Bu sorunu daha çok duymaya başlayacağız sanırım.

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Çevirici kullanıyorsanız sorunlu kutudan çıkanlar. Farklı kulaklıklar ile test ettim sırası ile yaşadığım sorunlar : 1. Kendi kendine sesi kısıp açıyor 2. Instagram a girince cızırtılı sesler geliyor, çat pıt sesleri duyuluyor, 3. Ekranı kapatıp acmayinca ses bazen düzelmiyor.

Çevirici olmadan Bluetooth ile sorun yok, type c uçlu kulaklık ile sorun yok denediğimde. Tamamen sorun o çevirici kabloda
Farklı çevirici denemesine rağmen sorun yaşayan arkadaşlar olmuştu. Farklı çevirici denediniz mi siz yoksa sadece bluetooth ve type-c mi denediniz ?

Oyla:

Nusret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nusret
Cihazım
Mi9 se
Konular
0

Başka çevirici ile denedinizmi

Oyla:

romedon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şafak
Cihazım
mi 8 lite
Konular
6
Kulaklık mu uyumsuz anlamadım çin malı dandikle hem sıkıntı olmuyor hem mikrofon çalışıyor ama 300 500 tl lik AKG bu telefonda çalışmıyor mikrofon kısmı

Oyla:
Üst Alt