Soru Mi 9 se kameradan gelen mercek sesi

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Merhaba mi 9 se de telefonu bir yere koyduğunuzda kameradan bir ses geliyor bu sadece benim cihazda mı var yoksa tüm cihazlarda var mı bu ses?

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Lens geçişlerinde mercek sesi var, geniş açı, normal kamera, 48 hepsini dinleyin geçişlerde yapıyor, 1 ay önce bende fark ettim fabrika mekanizmayı az yağlamış :)

Oyla:

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Lens geçişlerinde mercek sesi var, geniş açı, normal kamera, 48 hepsini dinleyin geçişlerde yapıyor, 1 ay önce bende fark ettim fabrika mekanizmayı az yağlamış :)
Ben herhangi bir ses işitmedim..

Oyla:

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Yapıyorum hocam ama kulağımın dibinde olmasına rağmen ben bir ses duyamadım ki ince tiz sesleri çok iyi duyan birisiyimdir , benim mekanizmayı iyi yağlamışlar herhalde :)

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
kameradan ses geliyo geçişlerde. bir yere koyuncada o kamera tarafndan üst kısımdan ses geliyor ama kameramı bilmiyorum :D belki cihaz içindeki bi parçadanda geliyo olabilir o ses. kamera lensleri arasında geçiş yaparken gelen sese göre daha az geliyor o.

telefonu sallayınca sert şekilde bi yere koyunca ses gelme olayını ben başka telefonlarda da gördüm. hatta böyle içinde bi yay varmışta koyunda o yay yaylanmış gibi bi his veren telefonlarda var. örnek vermek gerekirse benim xperia z5 te yoktu samsung s8 de vardı (heralde samsung idi)

Son düzenleme:
Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Yere kamera tarafını koyunca daha çok geliyor bende sanırım genel bir sorun

Oyla:

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
kameradan ses geliyo geçişlerde. bir yere koyuncada o kamera tarafndan üst kısımdan ses geliyor ama kameramı bilmiyorum :D belki cihaz içindeki bi parçadanda geliyo olabilir o ses. kamera lensleri arasında geçiş yaparken gelen sese göre daha az geliyor o.

telefonu sallayınca sert şekilde bi yere koyunca ses gelme olayını ben başka telefonlarda da gördüm. hatta böyle içinde bi yay varmışta koyunda o yay yaylanmış gibi bi his veren telefonlarda var. örnek vermek gerekirse benim xperia z5 te yoktu samsung s8 de vardı (heralde samsung idi)
Hocam kamera :)

Oyla:

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Benim telin icinde sanki bosta vida varmis gibi bunu daha once huaweidede yasadim sanirim kameralarin titresim sensorleri

Oyla:
Üst Alt