Sohbet Mi 9 SE ile aranıza katıldım

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
O bildirimi yukarıda sabit görmek için BL kilit başvurusu yapacak, 15 gün bekleyecen, telefon komple sıfırlanacak fabrika ayarına dönecek daha sonra TWRP yükleyip EU roma geçecen işte bu basit şey için bile bu işlemleri yapmak zorundasın.

Wellcome to xiaomi hell

bence biraz abartıyorsunuz , bl kilit genelde 72 saat 3 gün süre verir , global rom kullanacaklarsa zaten buna gerek yok ,
bunların dışında bildirimleri dert etmeyecek kişilerde var bu kadar büyütmeniz olağan bir şey değil ,

büyütmek istenirse her marka modelde sorunlar var , kronik donanım sıkıntısı olmadık dan sonra pek modeli markayı kötülemek doğru değil ,

hiç bir şey olmasa saf andorid kurar gene kullanır , ki zaten xiaomi alanların çoğu bilerek alanlar yada parasına göre iyi özellik olduğundan alanlar ,

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Hepinize merhaba arkadaşlar, bugüne kadar Samsung Galaxy Note 7 kullanıyordum. Bugün Mi 9 Se 64gb modelini satın aldım. Önceden kardeşimde Xiaomi kullanıyodu, az-çok bilgim var Mİ arayüzünden, kullanımından. Umarım beni sıkıntıya, hayal kırıklığına uğratmaz. Bişey sorucam. Mi 9 se ile ilgili yeni güncelleme haberlerine nasıl abone ola bilirim? Ve bildirim çubuğunda uygulama bildirim ikonları gözükmüyo, sanırım MUİ sürümü ile ilgili bir durum, ayarlardan açdım 2 3 saniye gözüküyo, saat gelince kayboluyor. Bu durumla karşılaşan varmı? Şimdiden teşekkür ederim

P.S: Yazı hatalarım için kusura bakmayın. Azeriyim. Azerbaycandan katılıyorum aranıza :)

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoşgeldiniz cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanın..

Üst Alt