Güncelleme Mi 9 SE Global Kararlı 10.3.4.0.PFBMIXM indirme bağlantıları

Cileqesh45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
Bu sürüm yüklü gözüküyor 11 gelicek mi

cifan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cihan
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Selamlar arkadaşlar. Benim mi9 se de global rom yüklüydü ota güncellemeleri alıyordum. IMEI kayıt işleminden sonra telefona MIUI 11 9.9.26 eu rom yüklemişler eskisine göre kasmalar mevcut. Tekrar global rom yükleyebilirmiyim? Güncellemeleri otomatik alabilirmiyim? Twrp yüklü değil nasıl bı yol izlemeliyim? Uzun bı yazı oldu kusura bakmayın akıl verirseniz sevinirim :)

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Selamlar arkadaşlar. Benim mi9 se de global rom yüklüydü ota güncellemeleri alıyordum. IMEI kayıt işleminden sonra telefona MIUI 11 9.9.26 eu rom yüklemişler eskisine göre kasmalar mevcut. Tekrar global rom yükleyebilirmiyim? Güncellemeleri otomatik alabilirmiyim? Twrp yüklü değil nasıl bı yol izlemeliyim? Uzun bı yazı oldu kusura bakmayın akıl verirseniz sevinirim :)
Mi Flash ile fastboot rom flashlayarak geçebilirsiniz hocam Clean all and Lock'u seçmeyin ama, otomatik güncelleme alırsınız evet.

cifan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cihan
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Mi Flash ile fastboot rom flashlayarak geçebilirsiniz hocam Clean all and Lock'u seçmeyin ama, otomatik güncelleme alırsınız evet.
Cevabınız için teşekkür ederim. Bu yöntemle IMEI ye zarar verir miyim peki? Bide telefonu eşim kullanıyo düzgün güncel çalışacak şekilde ayarlayıp vermek istiyorum. Ne yapmamı tavsiye edersiniz global mi eu rom mu?

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Cevabınız için teşekkür ederim. Bu yöntemle IMEI ye zarar verir miyim peki? Bide telefonu eşim kullanıyo düzgün güncel çalışacak şekilde ayarlayıp vermek istiyorum. Ne yapmamı tavsiye edersiniz global mi eu rom mu?
İmei'ye zarar gelmez hocam.

Gökhan kuzu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 se
Konular
0
Mi9 se için MIUI 11 kararlı geldimi ?