Rom Mi 9 SE - EEA Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Telefonunuzu ilk aldığınızda mağazadan global 10.2.2.0 yüklüdür lakin malum yollarla almış iseniz eu stabil 10.3.3.0 yüklü gelir :)
Makul yollar la aldım kapalı kutu üstünde global version yazılı bı kaç rom değişikliği yaptım ve kendi romu mu unuttum hayliyle şimdi de global 10.2.2 yüklü ama bu değil biliyorum yani şimdi bunun orijinal romunu nasıl anlarım hocam bilginiz var mı facepalm~~haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonunuzu ilk aldığınızda mağazadan global 10.2.2.0 yüklüdür lakin malum yollarla almış iseniz eu stabil 10.3.3.0 yüklü gelir :)
IMEI daha orijinal IMEI den öğrenebilir miyiz acaba

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Makul yollar la aldım kapalı kutu üstünde global version yazılı bı kaç rom değişikliği yaptım ve kendi romu mu unuttum hayliyle şimdi de global 10.2.2 yüklü ama bu değil biliyorum yani şimdi bunun orijinal romunu nasıl anlarım hocam bilginiz var mı facepalm~~haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

IMEI daha orijinal IMEI den öğrenebilir miyiz acaba

Hocam orjinal rom global 10.2.2.0 dır.

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Hocam orjinal rom global 10.2.2.0 dır.
Bende sanki bu vardı sonra güncelleme geldi ota ile 10.3.1 gibi bişey oldu telefonu beraber aldığım bı arkdas vardı ona yazdım ekran fotosu atacak hangi rom olduğu o daha rom falan atmadı
Teşekkürler

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
xiaomi-mi-9-se-5-jpg.45430

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Mi 9 SE için MIUI 10 EEA (Avrupa) Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Değişenleri aşağıya ekledim. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını, temiz kurulum isteyen Fastboot dosyasını da konuya ekliyorum.​
Recovery Kurulum :
1-
OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.
romyukleme-jpg.40853

İndirme Bağlantıları ;
OTA
v10.2.9.0 den v10.3.1.0 'a yükseltmek için

Recovery

Fastboot V10.2.9.0

Ekran Görüntüleri/Değişenler :
Sistem
Optimizasyon: Mayıs 2019'a kadar Android Güvenlik Düzeltme Eki güncellendi. Sistem güvenliği arttırıldı.

Kamera
Yeni: AI kamera için Ay modu

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Başlangıç için her zaman temiz kurulum.

NOT: Şahsım, miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir.
Hocam şuan global 10.2.2 rom yüklü eea ya geçmek istiyorum sağlıklı olabilmesi için nasıl bir yol izlemeliyim twrp ve magisk yüklü

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Son düzenleme:
S

Silinen üye 107783

Guest
ByTrabzonlu hocam 10.2.2.0'dan da geçebiliyor muyum bu sürüme?

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
ByTrabzonlu hocam 10.2.2.0'dan da geçebiliyor muyum bu sürüme?
hocam bende 10.2.2 den direk recovery linkini indiriptwrp den instal yaptım sıkıntı çıkmadı twrp ve magisk gitti tekrar yükledim twrp gidiyor ilktwrp yüklemede direk twrp ekranına gidip magisk kurulması gerek benim cihazda sıkıntı çıkmadı sizin cihazı bilemem 10.3.1 direk üstüne kurarsanız herhangi bir kaybınız olmuyor twrp ve magisk kurulduktan sonra bütün eski modüller eski haline dönüyor

S

Silinen üye 107783

Guest
hocam bende 10.2.2 den direk recovery linkini indiriptwrp den instal yaptım sıkıntı çıkmadı twrp ve magisk gitti tekrar yükledim twrp gidiyor ilktwrp yüklemede direk twrp ekranına gidip magisk kurulması gerek benim cihazda sıkıntı çıkmadı sizin cihazı bilemem 10.3.1 direk üstüne kurarsanız herhangi bir kaybınız olmuyor twrp ve magisk kurulduktan sonra bütün eski modüller eski haline dönüyor

Ota'dan indirip kurduğumda da benzer şeyleri kurman gerekiyor mu? Çünkü söykediklerinizden hiçbir şey anlamadım desem yeridir.

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Ota'dan indirip kurduğumda da benzer şeyleri kurman gerekiyor mu? Çünkü söykediklerinizden hiçbir şey anlamadım desem yeridir.
Eger global romdan eea global Roma geçeceksen ota ile yükleme yapamazsın benim dediğim global dan EEA globala geçiş için twrp ile direk üstüne kurdum bu rom'u bende sıkıntı çıkmadı ama sizi bilemem belki ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkarabilir performans pil ve ısınma gibi tabi hiç bisey silinmeden uygulama dosya ve verileri silemediği için kolay yol bu bunlari göze alıyorsanız benim denediğim şekilde siz de twrp ile recovery linkini direk üstüne yükleyebilirsiniz twrp yüklü değilse fastboot ile bu işlemi miflash ile gerceklestirebilirsin

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt