Yardım mi 9 se Brick oldu ne yapacağım ?

umeyir.a1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mueyir
Cihazım
atila
Konular
2
herkese merhaba kıymetli hocalarım mi 9 se yabancı ülkeden gelme bi cihazım vardı miui sürümünü yükseltmeye çalışırken yanlışlıkla storageye format attım twrp yüklü fakat telefonda kurulabilecek hiçbir rom yok telefona twrp ile flaşlanabilir bir rom atmanın yolu varmı (bilgisayar ile) yoksa fastbootdan rom mu kuracağım eğer fastbootdan rom kurarsam şebeke problemiyle karşı karşıya gelebilirmişim dediğim gibi telefon yabancı ülkeden gelme nasıl bir yol izlemeliyim telefon hiçbir şekilde açılmıyor tek erişimim twrp ve ve fastboot nasıl bu telefonu şebekeyle kullanabilrim detaylı anlatabilir misiniz rica etsem eğer bilgisayardan twrp işe flaşlanabilir bir rom atma yolu bulursam çok rahatlayacağım yoksa fastbootdan kjrduğum rom bana şebeke konusunda sıkıntı çıkarır mı lütfen zor durumdayım ne yapmam gerekiyor

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
herkese merhaba kıymetli hocalarım mi 9 se yabancı ülkeden gelme bi cihazım vardı miui sürümünü yükseltmeye çalışırken yanlışlıkla storageye format attım twrp yüklü fakat telefonda kurulabilecek hiçbir rom yok telefona twrp ile flaşlanabilir bir rom atmanın yolu varmı (bilgisayar ile) yoksa fastbootdan rom mu kuracağım eğer fastbootdan rom kurarsam şebeke problemiyle karşı karşıya gelebilirmişim dediğim gibi telefon yabancı ülkeden gelme nasıl bir yol izlemeliyim telefon hiçbir şekilde açılmıyor tek erişimim twrp ve ve fastboot nasıl bu telefonu şebekeyle kullanabilrim detaylı anlatabilir misiniz rica etsem eğer bilgisayardan twrp işe flaşlanabilir bir rom atma yolu bulursam çok rahatlayacağım yoksa fastbootdan kjrduğum rom bana şebeke konusunda sıkıntı çıkarır mı lütfen zor durumdayım ne yapmam gerekiyor
Hocam twrpden mtp aktif edin (mount kısmında olur enable mtp veya disable mtp yazar)sonra pcye baglayin . Mi 9 se recovery rom indirip telefona atın sonra telefon üzerinden 4 wipe yaptiktan sonra romu flashlayin . Fastboot rom kurmayın zira cihaza IMEI atilmissa şebeke gelmeyebilir

Oyla:

umeyir.a1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mueyir
Cihazım
atila
Konular
2
Hocam twrpden mtp aktif edin (mount kısmında olur enable mtp veya disable mtp yazar)sonra pcye baglayin . Mi 9 se recovery rom indirip telefona atın sonra telefon üzerinden 4 wipe yaptiktan sonra romu flashlayin . Fastboot rom kurmayın zira cihaza IMEI atilmissa şebeke gelmeyebilir
deneyeceğim teşekkürler
çok teşekkür ederim şimdi hangi romu kuracağım tr şebekesinde çalışması için rica etsem söyler misiniz

Oyla:

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
deneyeceğim teşekkürler

çok teşekkür ederim şimdi hangi romu kuracağım tr şebekesinde çalışması için rica etsem söyler misiniz
Herhangi bir recovery rom olur farketmez. Fastboot romlarda mi recovery var ve içindeki reset efs kodu şebekenin gelememesine neden oluyor .

Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bu linkten global romu zip şeklinde indirip cihaza atarak kurabilirsiniz.

Oyla:

metinkarakus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
PC Programmer
Konular
5
Mi flash ile fastboot üzerinden stock rom kurun şebeke gitmez .
Buradakileri uygulayın.

Oyla:

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
Mi flash ile fastboot üzerinden stock rom kurun şebeke gitmez .
Buradakileri uygulayın.
uygulamaya çalıştım ama xioami adb açılmadığı için yapamıyorum kafayı yiyecem telefon iki gün dayandı sadece tadını çıkartamadan brick oldu :D

Oyla:
Üst Alt