Sohbet Mİ 9 SE Bootloader couldnt verify device sorunu

slmi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
st
Cihazım
redmi k20 pro
Konular
0
bu süreyi geçmenin herhangi bir yolu var mıdır?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
merhaba,
bu gün denediğimde tekrar 168 saate çıktı süre çıldırmak üzereyim.
1 hafta sonunda işlemi deneyin süreyi aşmanın yolu yok malesef standart bir MIUI hesabı ile.

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
Bu sorun ile karşılaşıyorum ne yapmamı önerirsiniz

Aynı sorun bendede mevcuttur. Sistemim asus b350-f anakart üzerinde ryzen 7 1800x vardır.
Defalarca format atıp driver kurulumları yapıldı. Ayrıca bios da güncellendi. Usb port değişikliğini de denedim.

Çözüm yöntemi şimdilik intel cpulu 64bit sistemlerde denemeniz. 2 farklı intel cpulu cihazda denedim ve bu hata çıkmadı. Bu hatanın nedeni driver kaynaklı veya chipsetlerle ilgili tam olarak net bişi söyleyemiyorum.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Aynı sorun bendede mevcuttur. Sistemim asus b350-f anakart üzerinde ryzen 7 1800x vardır.
Defalarca format atıp driver kurulumları yapıldı. Ayrıca bios da güncellendi. Usb port değişikliğini de denedim.

Çözüm yöntemi şimdilik intel cpulu 64bit sistemlerde denemeniz. 2 farklı intel cpulu cihazda denedim ve bu hata çıkmadı. Bu hatanın nedeni driver kaynaklı veya chipsetlerle ilgili tam olarak net bişi söyleyemiyorum.

Ryzen işlemcili cihazlarda telefonu pc bağladığınızda Kedacom isimli sürücüler ile görür telefonu aygıt yöneticisinden kedacom sürücülerini kaldırırsanız cihazı normal olarak görecektir.

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
Ryzen işlemcili cihazlarda telefonu pc bağladığınızda Kedacom isimli sürücüler ile görür telefonu aygıt yöneticisinden kedacom sürücülerini kaldırırsanız cihazı normal olarak görecektir.

Hocam driver yazılımlarını da silip denedim sonuç değişmiyor. Ama şimdi tekrar dediğinizi bir yapıcam sonuçu yazarım tekrardan.

Şimdi dediğinizi uyguladım hocam. Şöyle bir sıkıntı var driveri silsemde fastbootla cihazı bağladığımda otomatik olarak kedacom tekrar yükleniyor.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Hocam driver yazılımlarını da silip denedim sonuç değişmiyor. Ama şimdi tekrar dediğinizi bir yapıcam sonuçu yazarım tekrardan.

Şimdi dediğinizi uyguladım hocam. Şöyle bir sıkıntı var driveri silsemde fastbootla cihazı bağladığımda otomatik olarak kedacom tekrar yükleniyor.

Kaldırın adb sürücülerini yükleyip cihazı yeniden bağlayın.

ADB Installer – Xiaomi Tools

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
Kaldırın adb sürücülerini yükleyip cihazı yeniden bağlayın.

ADB Installer – Xiaomi Tools

Denedim hocam google driver kurulu gösteriyor. Kedacom kendini sürekli kuruyor. Müsaitseniz teamviewer ile bağlanıp deneyin.
Cihaz açıkken adb devices yazdığımda cihaz görünüyor ancak fastboota alınca kedacom yükleniyor direk.

Son düzenleme:
Üst Alt