Rom Mi 9 SE - Avrupa Kararlı v11.0.13.0 PFBEUXM İndirme Bağlantısı

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Konu içeriğini düzenleyin isterseniz daha güzel görüntü olsun, konumdan alabilirsiniz.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Rom EEA V11.0.4 performasında,batarya kullanımı olarak.V11.0.6 dan iyi yani.Android sistem arada sapıtıp %38 e çıkıyor ama tekrar düşüyor %8 e kadar.Birkaç günde oturacak muhtemelen.Gördüğüm tek fark,bildirim geldiğinde yandan yanan ışıklar çok yavaş hareket ediyor ve efsane görünüyor :D özellikle mavi olan ama bunun bu sürümle mi geldiğini tam bilmiyorum belki v11.0.6 da gelmişti :D

Son düzenleme:

ahmettrn89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 9 SE
Konular
1
Merhaba imei repair yapılı bir cihaz içinde fastboot tan yükleme yapılabilir mi ? herhangi bir sorun oluşur mu ?

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Merhaba imei repair yapılı bir cihaz içinde fastboot tan yükleme yapılabilir mi ? herhangi bir sorun oluşur mu ?
Oluşmaz hocam,MI Flash ile sorunsuz yüklenir ama daha dosyayı paylaşılmadı sanırım.

Msamilcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Meslek
Mühendis
Konular
3
Android 10 Miui11 Betadan bu roma geçtim. Bütün kasma, batarya problemleri vs bitti. Gözünü seveyim stabil romun. EU Stabil Android 10 ne zaman çıkar bilginiz var mi?

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Android 10 Miui11 Betadan bu roma geçtim. Bütün kasma, batarya problemleri vs bitti. Gözünü seveyim stabil romun. EU Stabil Android 10 ne zaman çıkar bilginiz var mi?
Hocam ben her zaman diyordum.MI 9 SE'nin Global stabil romları çok başarılı.Bu sürüm v10.3.9'un MIUI 11 versiyonu :D Bundan sonraki güncelleme çok yüksek ihitmalle Android 10 güncellemesi olacak.

Msamilcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Meslek
Mühendis
Konular
3
Hocam ben her zaman diyordum.MI 9 SE'nin Global stabil romları çok başarılı.Bu sürüm v10.3.9'un MIUI 11 versiyonu :D Bundan sonraki güncelleme çok yüksek ihitmalle Android 10 güncellemesi olacak.
Hiç sorma ya. Beta kullanayım dedim yok sürekli kasmalar, şarj problemi, buglar. Tamam beta zaten bu gibi şeyleri içerebilir ama gerçekten kötüydü. Ufak bir araştırma sonucu eu stabilin global stabilden daha iyi olduğuna karar verdim ve kurdum. Tek merak ettiğim twrp üzerinden format data yapıp direkt kurulum yaptım. Böyle yapınca cihazda artık dosya kalıyor mu?

Msamilcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Meslek
Mühendis
Konular
3
Hiç sorma ya. Beta kullanayım dedim yok sürekli kasmalar, şarj problemi, buglar. Tamam beta zaten bu gibi şeyleri içerebilir ama gerçekten kötüydü. Ufak bir araştırma sonucu eu stabilin global stabilden daha iyi olduğuna karar verdim ve kurdum. Tek merak ettiğim twrp üzerinden format data yapıp direkt kurulum yaptım. Böyle yapınca cihazda artık dosya kalıyor mu?

Ayrıca şu an farkettim bölge kısmı Çin olarak kalmış. Değiştiremiyorum. Bu normal mi?

Üst Alt