Soru Mi 9 Se Android 11/12

• Konbuyu başlatan LGG2
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 1K

LGG2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LGG2
Cihazım
LG-G2
Konular
1
Merhabalar,
Mi 9 Se Türkiye cihazım var. İçerisinde android 10 sürümü mevcut. Netflix vb uygulamaları artık yükleyemiyorum. Android 11 veya 12 kurmam mümkün müdür? Rom işlemi sonrası imei kaydında herhangi bir sıkıntı oluşturur mu?
Teşekkürler.

tulley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
moto g4
Konular
5
Merhaba öncelikle istediğin android sürümü içeren romu kurabilirsin imei uçmaz, birçok rom değiştirdim stabillik ve batarya performansı açısından aşağıdaki linkteki romu kurdum 1 aylık kullanım sürecinde herhangi bir soruna rastlamadım aksine beklentilerimi karşıladı android 12 sürümü olan romda netflix gibi güncellik isteyen çoğu uygulama sorunsuzca kullanılıyor ama miui arayüzünü seviyorsan android 11 den yukarısı şimdilik mümkün değil

Oyla:

LGG2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LGG2
Cihazım
LG-G2
Konular
1
Cevabınız için teşekkür ederim. Paylaştığınız linkteki twrp ve rom ile mi yüklediniz 12'yi?

Oyla:

LGG2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LGG2
Cihazım
LG-G2
Konular
1
evet android 12 içeren aosp romdur çalıştığının 1 aylık kanıtı elimde 😀
ben twrp'yi minimal adb ile telefona kurmaya çalıştım ancak olmadı. Tekrar başladığında xioami'nin kendi boot menüsüne atıyor.

Oyla:

LGG2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LGG2
Cihazım
LG-G2
Konular
1
Her şey için teşekkür ediyorum. Tekrar denediğimde yüklemeyi başarabildim. Bakalım kullanım deneyimim nasıl olacak? Şimdi tek sorunum Google Cam'i kurmak olacak gibi.

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
ben twrp'yi minimal adb ile telefona kurmaya çalıştım ancak olmadı. Tekrar başladığında xioami'nin kendi boot menüsüne atıyor.
Twrp kurduğunda magisk de flaşlamalısın yoksa her rebootta twrp uçar, ya da magiskten kullandığın romun (fastboot) boot.img dosyasını yamalayıp fastboottan telefona yazarak da telefonunu rootlayabilir ve twrpi kalıcı hale getirebilirsin. Ayrıca custom romlarda bu işlemi yapmana gerek yok direk fastboottan twrp yazdığında kalıcı olur. Yardıma ihtiyacın olursa en kolay yolu açıklarım.

Oyla:

tulley

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
moto g4
Konular
5
Parmak izi falan calisiyomu bide özelleştirmesi cokmu sizce
parmak izi çalışıyor hocam yabancı forumlarda yavaşlığından dem vurmuşlar ama bence daha hızlı, haricinde antutu puanında da artma var. özelleştirme pek yok rom yapısı gereği sadeliği baz alıyor. en iyi yanı güncel kameraların tamamıyla çalışan gcam diyebilirim bugün çektiğim fotoğrafı da ek olarak paylaşayım çok beğendim renkleri detayları, kısaca vaktiniz varsa deneyin hocam memlun kalırsınız

Ekli dosyalar

• PXL_20220416_191313042_3.jpg
    PXL_20220416_191313042_3.jpg
    3,3 MB · Görüntüleme: 63
Oyla:

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
parmak izi çalışıyor hocam yabancı forumlarda yavaşlığından dem vurmuşlar ama bence daha hızlı, haricinde antutu puanında da artma var. özelleştirme pek yok rom yapısı gereği sadeliği baz alıyor. en iyi yanı güncel kameraların tamamıyla çalışan gcam diyebilirim bugün çektiğim fotoğrafı da ek olarak paylaşayım çok beğendim renkleri detayları, kısaca vaktiniz varsa deneyin hocam memlun kalırsınız
Hocam kullandığınız GCam sürümü nedir acaba? Linkini paylaşmanız mümkün mü?

Oyla:
Üst Alt