Yardım Mi 9 Rom Yüklerken Brick Oldu

fatihyldrm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih Yıldır
Cihazım
mi 9
Konular
2
Beyler mi9 custom rom kullanıyordum, xiaomi tool ile global rom yükleyeyim derken hata verdi, şimdi fastbootda kalıyor.
flashtool üzerinden yüklemeye çalıştığımda ise vendor.img yükleme çalışırken görseldeki gibi hata veriyor.
twrp kurulum gerçekleştiriyorum, fastboot ekranına geçiyor direk, yardımcı olabilecek var mı ?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Beyler mi9 custom rom kullanıyordum, xiaomi tool ile global rom yükleyeyim derken hata verdi, şimdi fastbootda kalıyor.
flashtool üzerinden yüklemeye çalıştığımda ise vendor.img yükleme çalışırken görseldeki gibi hata veriyor.
twrp kurulum gerçekleştiriyorum, fastboot ekranına geçiyor direk, yardımcı olabilecek var mı ?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mi flash ile stock rom kurmayı deneyin clear all seçeneğini işaretleyin yada farklı bir twrp kurmayı deneyin

fatihyldrm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih Yıldır
Cihazım
mi 9
Konular
2
Hepsini denedim sonuç alamadım, en sonunda telefonunu tamamen kapadıktan sonra flashtool üzerinden yüklendi.

adnancuha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adnan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
0
Hepsini denedim sonuç alamadım, en sonunda telefonunu tamamen kapadıktan sonra flashtool üzerinden yüklendi.
hocam cihazım brickoldu. mi 9 kullanıyorum.nasılyptınız yardımcı olurmusunuz. ben de global dan customa geçmeye çalıştım olmadı

Üst Alt