Oyun Mi 9 pubg dokunmatik algısı

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
Pubg 4 parmak jiroskop oyuncusuyum telefon fotografdaki dikiz atesleri acerken bazen hemen acerken bazen 2 3 saniye gec aciyor.Onun haricinde hic bir sekilde dokunmatik sıkıntısı cekmedim.Bu dokunmatikle mi alakali yoksa tamamen oyunlami alakali cunku pocophone kullandigimda bu sorun daha barizdi ama mi 9 dada buna yakın sıkıntı yasadigimdan sormak istedim mumkunse bu tarz sorunlar yasayan varsa yorumlasin bide oneplus 6t kullanici yorumlarini merak ediyorum mi 9 oneplus 6t ye gecilir mi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu sadece dürbün açmakla ilgili olan bir sorun değil hem jiroskop hemde parmağın ile ani sağa sola dönüşlerde de gecikme olduğunu dikkat edersen fark edebilirsin düzelmiyor bir çok şey denedim her oyuncunun fark edebileceği birşey olmadığı için çoğu kişi bende sorun yok der oyuncu var oyuncu var aylardır büyük hayal kırıklığı bu durum malesef..

santiago67

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
K20 Pro
Konular
0
Bende de k20 Pro var jiro desteklemiyor diyor cihaz şuan da yazılımsal sanırım dokunmatik de sanki hassas değil gibi geldi Pubg de bilemiyorum anlam veremedim şuan da Pubg oyuncusuyum profesyonel anlamda 8 Plustan geçtim

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Ben jiroskop a alışamadım ama 2 parmak ile çok iyi yakın mesafem vardı akm ile 4xdahil 0 sekme yapabiliyordum sonra oyun sıktı 3.5 ay önce bıraktım saçma geliyor artık

santiago67

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
K20 Pro
Konular
0
Reis ben profesyonel anlamda oynuyorum turnuva falan kovaliyoruz 2 parmak çok eskide kaldı 4 parmak jiro oynuyorum kd 6 :) ama bu cihazin Multi touch da sıkıntı mı var anlamadım

Yumoside

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer salih p
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Multi touch arızasını bende yaşıyorum 1 aydan fazladır ve çözümünü bulamadım

karanliknotalar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Mi 9 Pro 5G
Konular
2
Peki sizde şöyle bir şey oluyor mu? aim 180 derece dönmesi gibi, çok sık değil ama nadir de olsa başıma gelen bir durum bu, mi 9 pro 5g kullanıyorum.

Yumoside

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer salih p
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Peki sizde şöyle bir şey oluyor mu? aim 180 derece dönmesi gibi, çok sık değil ama nadir de olsa başıma gelen bir durum bu, mi 9 pro 5g kullanıyorum.
Şöyle ki ben rom da denedim multitouch düzeliyor mıuı 10a düşürünce sıkıntı ortadan kalktı ancak benimekranımın köşe ve alt kısımları tutmaz oldu ne alakaysa ekranı değişmem gerekecek. O bahsettiğiniz multi touch sorunu oyundaki muhabbet. Mi 9 kullanıcısıyım

Üst Alt