Yardım Mi 9 oyunda fps düşüyor sürekli

Neferpit

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9
Konular
1
Lg g5 kullaniyordum online oyun oynuyorum mmorg tarzi fps 6 lara düşüyor diye mi 9 aldim donanimina güvenip ama oyunda yine fps düşüşleri oluyor 10 lara kadar düşüyor donanim olarak daha düşük huwai modellerinde ayni oyunda fps 30 dan aşağı düşmüyor bunun bir çözümü yok mu acaba

byazem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kâmil Ceylan
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Tam oyun ismi yazarsanız test Edip sonuçları paylaşabilirim

Oyla:

Neferpit

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9
Konular
1
Oyla:

escobarhakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakanay
Cihazım
Mi-9
Konular
6
Pubg normalde asla 58 e bile düşmezdi fps hdr aşırı şeklinde şu sıralar sürekli fps düşüşü yaşıyorum

Oyla:

ayazzone45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
TEKNİSYEN
Konular
11
Lg g5 kullaniyordum online oyun oynuyorum mmorg tarzi fps 6 lara düşüyor diye mi 9 aldim donanimina güvenip ama oyunda yine fps düşüşleri oluyor 10 lara kadar düşüyor donanim olarak daha düşük huwai modellerinde ayni oyunda fps 30 dan aşağı düşmüyor bunun bir çözümü yok mu acaba
Merhaba, telefonun rootlu ise birkaç öneri yapabilirim. Nfs injector, magnetar gibi magisk mödüllerini kurup deneyebilirsin. Birde google play'de fde.ai pro(root) var onu denemeni öneririm.

Bende oyun oynamak için mi9'a geçtim ancak ani fps düşüşleri olduğunu görünce araştırma içerisine girdim 1 aydır bu önerdiğim şeyler tam olarak çözüm olmasada faydası olur. Birde kernel denemesi yapabilirsin.

Oyla:
Üst Alt