Soru Mi 9 mu Mi 8 Devammı

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 aya yakındır Mi 8 6 ram 256 gb modelini kullanmaktayım. Uzun yıllar sonra androide geri dönerek Artam ram ve hafıza sonucu androidin bir çok içeriği apk olarak ulaşıp çözüm bulabilmemizden dolayı iphoneden geçerek doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum.
Bana mi 8 sağlayan sağlayıcı Arkadaşım Mi 9 uda sağlayabiliceğini iletti. Aynı zamanda bu konunun iki telefonuda düşünen arkadaşlara ışık olacağını düşünüyorum.

Sizlere danışmak isterim. Bu forumda gerçekten değerli bu konuya hakim arkadaşlarım var Mi 8 verip üzerine farkını vererek mi 9 geçmemi önerirmisiniz. yoksa hiç bir fark yok mi 8 ile devam etmemi mi önerirsiniz arkadaşlar.

Bana sunulan teklifte şu anda elinde mi 9 64 gb hafızalısı var benim mi 8 256 gb en azından bana 128 gelirse haber ver diye bilgi bıraktım. ama dediğim gibi özelliklere baktığımda mi 8 de olan ve mi 9 da olmayan bazı özellikler bile var bu yüzden dediiğim gibi mi 9 geçmek mantıklımıdır. mi 8 de devam etmelimiyim.

Herkese iyi forumlar sevgiler.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam siz olsanız mi 9 ya da mix 3 e geçer misiniz? Mix 2 kullanan biri olarak soruyorum memnun musunuz şuan ki performansından?
Memnunum hocam. Zaten oyunlarla aram yok, bana fazla bile geliyor Mix 2 :D

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt