Soru Mi 9 mu Mi 8 Devammı

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 aya yakındır Mi 8 6 ram 256 gb modelini kullanmaktayım. Uzun yıllar sonra androide geri dönerek Artam ram ve hafıza sonucu androidin bir çok içeriği apk olarak ulaşıp çözüm bulabilmemizden dolayı iphoneden geçerek doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum.
Bana mi 8 sağlayan sağlayıcı Arkadaşım Mi 9 uda sağlayabiliceğini iletti. Aynı zamanda bu konunun iki telefonuda düşünen arkadaşlara ışık olacağını düşünüyorum.

Sizlere danışmak isterim. Bu forumda gerçekten değerli bu konuya hakim arkadaşlarım var Mi 8 verip üzerine farkını vererek mi 9 geçmemi önerirmisiniz. yoksa hiç bir fark yok mi 8 ile devam etmemi mi önerirsiniz arkadaşlar.

Bana sunulan teklifte şu anda elinde mi 9 64 gb hafızalısı var benim mi 8 256 gb en azından bana 128 gelirse haber ver diye bilgi bıraktım. ama dediğim gibi özelliklere baktığımda mi 8 de olan ve mi 9 da olmayan bazı özellikler bile var bu yüzden dediiğim gibi mi 9 geçmek mantıklımıdır. mi 8 de devam etmelimiyim.

Herkese iyi forumlar sevgiler.

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Hocam telefon kullanım detaylarınız nedir ve ne tür uygulamaları kullanıyorsunuz bunları bilmeden karşılaştırma yapmamız doğru olmaz

Oyla:

ayildirim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
MI 8
Meslek
Finans Uzmanı
Konular
10
Merhaba,

işlemci arasında çok fark olduğunu düşünmüyorum. Bir nebze kamera ve görsel olarak daha iyi ama mi 8'de işinizi mi9 kadar görür. Bende mi8 aldım yeni. Memnunum mi9 alacaktım fakat çok araştırdım farka ve beklemeye değmeden mi8 aldım.

Oyla:

eneSene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Yiğit
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
IT
Konular
3
Kendim Mi6 kullanırken eşime Mi8 aldık, ikisi arasında ciddi farklar vardı. Kendime de yurt dışından Mi9 aldım. Bence aman aman fark yok. İşlemcinin 845 den 855 olması, ekran çentiğinin damla olması dışında bariz fark kamera mp sinde var.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Yeni bir cihaz alırken Mi 8 yerine Mi 9 tercih edilebilir. Malum donanım olarak daha iyi bir cihaz.
Elinizde bir cihaz varken ise, beklentiniz önemlidir. Mevcut cihazınızda olmayan ancak Mi9'da olan bir özellik, cihaz değiştirme için çok geçerli bir sebep olabilir.
Elinizdeki cihaz artık beklentilerinizi karşılamıyorsa ve yeni bir cihaz arayışına girmişseniz yeni cihazınız için Mi9 çok uygun bir seçim olabilir.
Ancak elinizdeki cihaz tüm beklentilerinizi karşılıyor ve Mi9 da bunun üzerine birşey koyamıyor ya da üzerine koyduğu fayda, cebinizden çıkacak paraya değmeyecek ise Mi9 almanın pek bir esprisi kalmıyor.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Cano37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can Saygıoğl
Cihazım
Lenovo P2
Konular
1
Mi8 devam

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18
Mi 8 den mi 9 a geçtim bende arada öyle aman aman bir fark yok gözlemlediğim şeyler mi 9 çok hızlı şarj oluyor bu çok iyi onun dışında bana öyle geliyordu ki mi 8 in kamerası daha güzeldi sabitleyici vardı ve videoları 60 FPS de titretmeden kayıt edebiliyordu mi 9 da optik sabitleyici yok ve 60 FPS de de eis calismiyo bu nedenle 30 FPS video çekiyorum ve güzel olmuyor

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Mate x deseydiniz is degisirdi. Katlanir telefonlar turkiyeye gelince degistirin derim.

Oyla:

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Yeni bir cihaz alırken Mi 8 yerine Mi 9 tercih edilebilir. Malum donanım olarak daha iyi bir cihaz.
Elinizde bir cihaz varken ise, beklentiniz önemlidir. Mevcut cihazınızda olmayan ancak Mi9'da olan bir özellik, cihaz değiştirme için çok geçerli bir sebep olabilir.
Elinizdeki cihaz artık beklentilerinizi karşılamıyorsa ve yeni bir cihaz arayışına girmişseniz yeni cihazınız için Mi9 çok uygun bir seçim olabilir.
Ancak elinizdeki cihaz tüm beklentilerinizi karşılıyor ve Mi9 da bunun üzerine birşey koyamıyor ya da üzerine koyduğu fayda, cebinizden çıkacak paraya değmeyecek ise Mi9 almanın pek bir esprisi kalmıyor.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam siz olsanız mi 9 ya da mix 3 e geçer misiniz? Mix 2 kullanan biri olarak soruyorum memnun musunuz şuan ki performansından?

Oyla:
Üst Alt