MIUI 12 Mi 9 Lite / Mi CC9 - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.7.0.QFCEUXM İndirme Bağlantıları

huran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
Ota yayınlanmadı hocam henüz. Ben recovery üzerinden kurmaya çalıştım, mi yazısında kaldı. Sonradan mi flash üzerinden kurdum ben. Mal gibi firma. MIUI 14 tanıtılacak daha MIUI 13 verilmeden 12.5 i bile adam akıllı veremiyorlar gebeş herifler.
Yayınlanmama ihtimali var mı sizce, en sona kalmış gibi gözüküyor, beklemek mi gerek? eninde sonunda otadan gelir mi? teşekkür ederim cevap için

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Hocam inanın hiçbir şey diyemiyorum maalesef. Biliyorsunuz EEA Rom diğerlerine göre 1 yılı aşkın bir süre sonra çıktı Android 11 ve MIUI 12.5 olarak. Avrupa ekibi laylayloma mı düşüyorlar anlamış değilim.

huran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
Hocam inanın hiçbir şey diyemiyorum maalesef. Biliyorsunuz EEA Rom diğerlerine göre 1 yılı aşkın bir süre sonra çıktı Android 11 ve MIUI 12.5 olarak. Avrupa ekibi laylayloma mı düşüyorlar anlamış değilim.
Sırf dert oldu bu iş. "Mi 9 Lite EEA Avrupa MIUI V12.5.3.0.RFCEUXM Kararlı ROM" bahsettiğin bu romu kursam nasıl olur sizce, mi flash üzerinden mesela

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Sırf dert oldu bu iş. "Mi 9 Lite EEA Avrupa MIUI V12.5.3.0.RFCEUXM Kararlı ROM" bahsettiğin bu romu kursam nasıl olur sizce, mi flash üzerinden mesela
Hocam ben kurdum, stabil gayet. Android 11 oldu . Ha çok mu bir şey oldu yok ama güncelleme güncellemedir. Android 10 ara yazılım gibi kaldı artık, hiç değilse 11 daha mantıklı geliyor bana.

huran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
Hocam ben kurdum, stabil gayet. Android 11 oldu . Ha çok mu bir şey oldu yok ama güncelleme güncellemedir. Android 10 ara yazılım gibi kaldı artık, hiç değilse 11 daha mantıklı geliyor bana.
Mi Flashtan direk üstüne kuruluyor mu, root twrp yada unlock device muhabbetleri şart mı ??

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Bende bot kilidi açık olduğu için direkt kurdum. Boot kilidi kapalı olanlarda muhabbet nasıldır tam olarak bilemiyorum hocam. Forumda illa konusu vardır. Bi bakın isterseniz. :)

huran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
mi 9 lite
Konular
0
Bende bot kilidi açık olduğu için direkt kurdum. Boot kilidi kapalı olanlarda muhabbet nasıldır tam olarak bilemiyorum hocam. Forumda illa konusu vardır. Bi bakın isterseniz. :)
Böyle işler için bot kilidi açık olması gerek sanırım, yardımların, cevapların için çok teşekkür ederim iyi günler 👍

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Rica ederim hocam. Keşke daha fazla bilip anlatabilseydim.

Üst Alt