Yardım Mi 9 Lite / Ekran açılıp kapanma sorunu.

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Numarasını hatırlamıyorum, en son versiyon.
Telefon Modeli
Mi 9 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
İyi günler arkadaşlar, Cihazım yurtdışı.. Başlıkta belirttiğim gibi bir sorunum var. Duvar kağıdı değiştirirken kendi kendine oldu bu durum. Telefon açılıyor, dokunmatik çalışıyor ama ekran döngüye düştü tekrar tekrar kendini kapatıp açıyor ve sonunda dayanamayıp recovery menüsüne düşüyor. Yaptığım işlevlerin hepsi kendini kesip geri geliyor, sürekli tekrara düşüyor telefon. Misal şarja takıyorum. Şarj sesi bile tekrara düşüyor. Kamera kısayolum var ( ses kısma x2) işe yaramıyor. Bildirim panelini aşağıya çekiyorum tekrara düşmüş olan ekran yüzünden sanki hiç indirmemişim gibi oluyor ekran kapanıp açıldığında.

Benim sorunumsa içindeki notlarımı ve fotoğraflarımı alabilir miyim? Mi hesabım bağlı değil sadece gmail bağlı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak etkilenmeyen tek ekran, güç tuşuna basılı tuttuğumda açılan ekran. Bu ekran etkilenmiyor bu durumdan yeniden başlat, kapat, sessize al, uçak moduna al hepsi çalışıyor bu menü dışında hiç bir işlem yapamıyorum, teşekkürler.

DÜZENLEME: Değerli üyeler, Twrp kuramıyorum açılmadığından dolayı, kendi sıfırlamasını da imei gitmemesi için yapamıyorum. Yok mudur bunun bir yolu ?

Son düzenleme:

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Özür diliyorum karıştırdım versiyonların sonlarını zaten onu deniyorum . mesajımı düzelttim ama geç kaldım.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Özür diliyorum karıştırdım versiyonların sonlarını zaten onu deniyorum . mesajımı düzelttim ama geç kaldım.
Anladım hocam peki driverlarınız tam mı

bu programı yükleyip açarsanız bütün sürücüleri otomatik yükler hocam

Oyla:

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1

Deneyip döneceğim teşekkürler :)

Oyla:

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1

Olmadı maalesef. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim yine de... Fikri olan arkadaşlar yazarlarsa okurum, saygılar teşekkürler.

Not: Arama yaptığımda arama geliyor herhangi bir sorun yok ama mesela parmak izi animasyonu ekrandan gitmiyor gidip geri geliyor hala. Yukardan bildirim paneli hala inmiyor gidip geriliyor sürekli ama arama sorunsuz gerçekleşiyor, arama ekranında ki tuş takımı da sorunsuz çalışıyor anlayamıyorum...

Oyla:

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31

Oyla:

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1

Twrp üzerinden twrp yüklemek ? Bende twrp yok zaten mesele o maalesef. . :/

Oyla:

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Sorun çözüldü. Yedeklerimi alamadım ama twrpyi kurmayı başardım. Başka bilgisayarda denedim oldu. İkisine de aynı driverlar kurdum, ikisi de aynı işletim sistemi ama bendeki pcde olmadı nedense. Sorunun kaynağını da buldum. Kenarları RGB geri kalan kısmı siyah olan bir wallpaper hoşuma gitmişti ve sorunu çözdükten sonra tekrar aynı wallaper'ı indirdim(Sorundan emin olup bir daha aynı hataya düşmemek için) ve telefon yeniden bozuldu. Yabancı forumlarda da benimle aynı dertten yanan insanlar var.Wallpaper'ın uzantısı .png idi. Ben sorunun .png uzantısıyla alakalı olduğunu gözlemledim. (belki her .png dosyasında olmuyordur bilemiyorum.) Teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt