Yardım Mi 9 Lite / Ekran açılıp kapanma sorunu.

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Numarasını hatırlamıyorum, en son versiyon.
Telefon Modeli
Mi 9 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
İyi günler arkadaşlar, Cihazım yurtdışı.. Başlıkta belirttiğim gibi bir sorunum var. Duvar kağıdı değiştirirken kendi kendine oldu bu durum. Telefon açılıyor, dokunmatik çalışıyor ama ekran döngüye düştü tekrar tekrar kendini kapatıp açıyor ve sonunda dayanamayıp recovery menüsüne düşüyor. Yaptığım işlevlerin hepsi kendini kesip geri geliyor, sürekli tekrara düşüyor telefon. Misal şarja takıyorum. Şarj sesi bile tekrara düşüyor. Kamera kısayolum var ( ses kısma x2) işe yaramıyor. Bildirim panelini aşağıya çekiyorum tekrara düşmüş olan ekran yüzünden sanki hiç indirmemişim gibi oluyor ekran kapanıp açıldığında.

Benim sorunumsa içindeki notlarımı ve fotoğraflarımı alabilir miyim? Mi hesabım bağlı değil sadece gmail bağlı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak etkilenmeyen tek ekran, güç tuşuna basılı tuttuğumda açılan ekran. Bu ekran etkilenmiyor bu durumdan yeniden başlat, kapat, sessize al, uçak moduna al hepsi çalışıyor bu menü dışında hiç bir işlem yapamıyorum, teşekkürler.

DÜZENLEME: Değerli üyeler, Twrp kuramıyorum açılmadığından dolayı, kendi sıfırlamasını da imei gitmemesi için yapamıyorum. Yok mudur bunun bir yolu ?

Son düzenleme:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
İyi günler arkadaşlar, Cihazım yurtdışı.. Başlıkta belirttiğim gibi bir sorunum var. Duvar kağıdı değiştirirken kendi kendine oldu bu durum. Telefon açılıyor, dokunmatik çalışıyor ama ekran döngüye düştü tekrar tekrar kendini kapatıp açıyor ve sonunda dayanamayıp recovery menüsüne düşüyor. Yaptığım işlevlerin hepsi kendini kesip geri geliyor, sürekli tekrara düşüyor telefon. Misal şarja takıyorum. Şarj sesi bile tekrara düşüyor. Kamera kısayolum var ( ses kısma x2) işe yaramıyor. Bildirim panelini aşağıya çekiyorum tekrara düşmüş olan ekran yüzünden sanki hiç indirmemişim gibi oluyor ekran kapanıp açıldığında.

Benim sorunumsa içindeki notlarımı ve fotoğraflarımı alabilir miyim? Mi hesabım bağlı değil sadece gmail bağlı.

Ek olarak etkilenmeyen tek ekran, güç tuşuna basılı tuttuğumda açılan ekran. Bu ekran etkilenmiyor bu durumdan yeniden başlat, kapat, sessize al, uçak moduna al hepsi çalışıyor bu menü dışında hiç bir işlem yapamıyorum, teşekkürler.

DÜZENLEME: Değerli üyeler, Twrp kuramıyorum açılmadığından dolayı, kendi sıfırlamasını da imei gitmemesi için yapamıyorum. Yok mudur bunun bir yolu ?
Twrp kurmak için açılmasına gerek yok ki hocam güç ve ses kısma tuşuna uzun basın telefon titreyene kadar bırakmayın fastboot modu açılır oradan twrp yükleyebilirsiniz. Yurtdışı cihazı dediğiniz için bootloader kilidinin açık olduğunu varsayıyorum tabi

Twrp kurmak için açılmasına gerek yok ki hocam güç ve ses kısma tuşuna uzun basın telefon titreyene kadar bırakmayın fastboot modu açılır oradan twrp yükleyebilirsiniz. Yurtdışı cihazı dediğiniz için bootloader kilidinin açık olduğunu varsayıyorum tabi
En kötü ihtimalle fastboottan global rom flashlarsınız ama her şeyiniz gider tabi

Oyla:

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Evet açık kilidim. Aklınıza bişey gelmiyor mu başka gerçekten en azından notları kurtarmamın bir yolu yok mu ? Aynı yazılımı silinmeden yükleme şansım yok mu üzerine ? Yeniyim bu cihazda kusura bakmayın. Wallpaper değiştirirken böyle bişey oldu bir anda ...

En kötü ihtimalle fastboottan global rom flashlarsınız ama her şeyiniz gider tabi
Yani silinmeden yazılım atıldığında düzgün çalışmasa bile notları alacak kadar çalışsa yeter bana.

Son düzenleme:
Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam otomatik senkronizasyon açıksa ve mi hesabınız açık ise otomatik senkronize edilmiş olabilir şuradan girip bir kontrol edebilirsiniz

Oyla:

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Hayır sadece gmailim açıktı. Neyse teşekkürler yine de.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
O zaman bilemedim hocam umarım çözersiniz

Oyla:

Blackrain054

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
O zaman bilemedim hocam umarım çözersiniz
Twrp yükleyemiyorum bu konuda bilginiz var mı peki ? yordum sizi de ama.. Forumdaki dosyaları indiriyorum. Yazılıyor diyor öyle kalıyor. Yönetici olarak çalıştırırsam da fastboot not recognized hatası veriyor.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28