Yardım Mi 9 Lite Arama Ekranı Hakkında

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Arkadaşlar Merhaba,
Bugün eşime Mi 9 Lite aldık. Önceki telefonundan (Mi 6) yedeklerini vs. kurduk ancak arama ekranı bizim alıştığımız miui arayüzündeki gibi değil. Miui arayüzündeki arama ekranı hepsinde aynı olması gerekmiyor mu?

Ekli dosyalar

• IMG-20191012-WA0000.jpg
    IMG-20191012-WA0000.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 99

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Arkadaşlar Merhaba,
Bugün eşime Mi 9 Lite aldık. Önceki telefonundan (Mi 6) yedeklerini vs. kurduk ancak arama ekranı bizim alıştığımız miui arayüzündeki gibi değil. Miui arayüzündeki arama ekranı hepsinde aynı olması gerekmiyor mu?
İçinde gömülü gelen telefon ve kişiler uygulaması GOOGLE ait. İsterseniz ve xiaomi stock uygulamalarını indirip deneyin şansınızı. (Uyumsuzluk gösterebilir belki ama denemekte yarar var.)

Oyla:

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
İçinde gömülü gelen telefon ve kişiler uygulaması GOOGLE ait. İsterseniz ve xiaomi stock uygulamalarını indirip deneyin şansınızı. (Uyumsuzluk gösterebilir belki ama denemekte yarar var.)
Hocam merhaba, stock uygulamaları indirdim sorunsuz kuruluyor ancak arama yapınca sürekli durduruldu hatası veriyor maalesef. Yardımınız için çok teşekkür ederim. Belki miui 11 de değiştirirler umuduyla hanım böyle kullanacak gibi görünüyor :)

Son düzenleme:
Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Hocam merhaba, stock uygulamaları indirdim sorunsuz kuruluyor ancak arama yapınca sürekli durduruldu hatası veriyor maalesef. Yardımınız için çok teşekkür ederim. Belki miui 11 de değiştirirler umuduyla hanım böyle kullanacak gibi görünüyor :)
Hocam sizin için rn7 telefonumdan ilgili olabileceğini düşündüğüm programları yedekleyip arşivledim. Eğer denemek isterseniz yüklüyorum şimdi. Umarım olur. Geri bildiriminizi bekliyorum. :)

Not: Bütün uygulamaları kurduktan sonra, her kurduğunuz uygulamanın bütün verilerini temizleyin.(Ayarlar/Uygulamaları Yönet/İlgili Uygulama.apk/Tüm Verileri Temizle) Ve telefonu yeniden başlattıktan sonra test edin lütfen.

Link:

Son düzenleme:
Oyla:

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Hocam sizin için rn7 telefonumdan ilgili olabileceğini düşündüğüm programları yedekleyip arşivledim. Eğer denemek isterseniz yüklüyorum şimdi. Umarım olur. Geri bildiriminizi bekliyorum. :)

Not: Bütün uygulamaları kurduktan sonra, her kurduğunuz uygulamanın bütün verilerini temizleyin.(Ayarlar/Uygulamaları Yönet/İlgili Uygulama.apk/Tüm Verileri Temizle) Ve telefonu yeniden başlattıktan sonra test edin lütfen.

Link:
Hocam çok teşekkür ederim zahmet oldu size. Şu an dışardayım ben mi 8 kullanıyorum, mi 9 lite eşime almıştık. Akşama deneyip sonucu size bildiririm. :)

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Hocam çok teşekkür ederim zahmet oldu size. Şu an dışardayım ben mi 8 kullanıyorum, mi 9 lite eşime almıştık. Akşama deneyip sonucu size bildiririm. :)
Rica ederim, faydası olabilecekse önemi yok hocam. :)

Oyla:

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Rica ederim, faydası olabilecekse önemi yok hocam. :)
Yok hocam malesef olmadı. Telefon hizmetleri kurulmuyor zaten. Diğerlerini kurduktan sonra uygulama verilerini temizleyerek yeniden başlattım ancak sürekli durduruldu hatası verdi. Ayrıca kaldırınca uygulamaları kendi arama uygulaması da çalışmadı, şimdi hanımdan sopa yemeden fabrika ayarlarına sıfırlıyorum :)

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Yok hocam malesef olmadı. Telefon hizmetleri kurulmuyor zaten. Diğerlerini kurduktan sonra uygulama verilerini temizleyerek yeniden başlattım ancak sürekli durduruldu hatası verdi. Ayrıca kaldırınca uygulamaları kendi arama uygulaması da çalışmadı, şimdi hanımdan sopa yemeden fabrika ayarlarına sıfırlıyorum :)
Ooo. Sağlık olsun hocam. En azından denedik. Kusura bakmayın ve de, yardım edelim derken bozduk galiba. :/

Oyla:

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Ooo. Sağlık olsun hocam. En azından denedik. Kusura bakmayın ve de, yardım edelim derken bozduk galiba. :/
Önemli değil hocam siz tamamen yardım amaçlı yaptınız. Dediğiniz gibi en azından olmadığını test etmiş olduk :)

Oyla:

MaDMaxiBo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Max
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
4
miui 11 beta kurdum, miui rehber ve arama var. stabil sürümde de aynı kalır umarım miui 11 de.

MIUI 11.1 9.10.17

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
miui 11 beta kurdum, miui rehber ve arama var. stabil sürümde de aynı kalır umarım miui 11 de.

MIUI 11.1 9.10.17

Beta rom çin taban üzerine çıkarılmakta çin tabanda MIUI uygulamaları mevcut.Global stabilde malesef Google uygulamaları devam edecek hocam.

Oyla:
Üst Alt