Soru Mi 9 Kronik Sorunlar Hakkında ve Telefon Önerisi

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Merhaba arkadaşlar bir tanıdığım telefon almayı düşünüyor kendisi bir şirketin müdürü. önce huawei kullanıyordu şimdi ise xiaomiye geçmeyi düşünüyor bütçe sıkıntısı yok. Ben mi 9 önerdim ancak mi 9 un herhangi ghost screen gibi bir sorunu varmı bilmiyorum ve aynı zamanda önerebileceğimiz bütçe sıkıntısı yoksa bunu alsın dediğiniz daha iyi bir telefon varmı bilgilerinize ihtiyacım var, teşekkürler.

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Bütçe sıkıntısı yoksa Mi 9 Pro 5G öneririm sahibinden de 6 bin TL civarında.
bende onu önerebilirim ancak dediğim gibi kendisi şirket yöneticisi ikinci el veya kaçak yollarla gelen bir telefon almaz. alacaksa sıfır garantili bir cihaz alır diye düşünüyorum hocam bu durumda mi9 en iyi seçenek değil mi sizce. Herhangi bir kronik sorunu vesaire yoktur bilindiği kadarıyla

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
bende onu önerebilirim ancak dediğim gibi kendisi şirket yöneticisi ikinci el veya kaçak yollarla gelen bir telefon almaz. alacaksa sıfır garantili bir cihaz alır diye düşünüyorum hocam bu durumda mi9 en iyi seçenek değil mi sizce. Herhangi bir kronik sorunu vesaire yoktur bilindiği kadarıyla

Sıfır kayıtlı satanlar var garantisi yoktur tabi resmi satışı daha çıkmadı. Mi 9'un kronik bir sıkıntısı yok oda on numara cihazdır. Şirket müdürüne Prosu yakışır ama. :D

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
snndcl
Ben farklı bir öneride bulunmak istiyorum.
Siz siz olun hiç kimseye telefon veya modeli önererek kendinizi sıkıntıya sokmayın.
Seçimi ona bırakın.

Çünkü,
Her sorun çıktığında mahcubiyet yaşarsınız.

Tıpkı, bir yakınınıza araba satmak gibi..

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Para sıkıntısı yoksa ne işi var Xiaomi 'yle. S10 serisinden birini alıp keyfine baksın. Yazılımsal sıkıntıları farkettikçe sonra sana aldırdığın telefon bu muydu demesin.

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Xiaomi heyecan arayan, bir günde telefonu tuğla yapma kademelerinde can çekişen veya olumlu anlamda rom kurulduktan sonraki keyfi yaşayanların yeri olabilir.
Ancak, şirket müdürüne Iphone daha uygun olabilir, Because adamın yönetim işlerinden dolayı çıkabilecek sorunlar onu çok yorar. Ve sürekli yüzüne bakıp "Bunu sen başıma bela ettin" diyebilir. :))

Oyla:

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Yazılım derdinden dolayı aldırmam ben olsam ben bile kafayı yemiş durumdayım mesela lan hoparlör faal değil roman dolayı ve sms gelmiyor da gitmiyor da S10+ 512 aldır gitsin

Oyla:

snndcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Arkadaşlar teşekkür ederim ama kendisi Huaweiye çok alışmış ve benim yeni bir arayüz öğrenme zamanım yok diyor Huaweiye en yakın olarak da xiaomi olduğunu biliyor xiaomi almayı kafasına koymuş dolayısıyla ben zaten önermedim o bana sordu xiaomi olacak ne olsun diye. :) yoksa o da hen de biliyorum iPhone iş için uygun ama en iyi şöyle diyim en iyi mal işini en iyi gören maldır dolayısıyla bizim için şuanda en iyi mal xiaomi

Oyla:
Üst Alt