Yardım Mi 9 kendine kendine kapanıp Acılıyor bazende acılmıyor

• Konbuyu başlatan Frs
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 2K

Frs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faris
Cihazım
mi9
Konular
1
başlıkta belirtiğim gibi arkdaşlar yurt dısı kayıtlı cihazım yaklasık olarak 1 haftadır aynı sorunla karşılasıyorum 2 gün önce ressetledim Sorun düzeldi ama bugun tekrar baş gösterdi telefonum kendi kendine kapanıyor acmaya calısıyorum acılmıyor cihaz bazen acılıyor şarjı bitmiştir die düşündüm şarja takmamam ragmen şarj olma ibaresi bile cıkmıyor :S bu konu hakkında bilgi sahibi olan ve yardımcı olabilecek arkdaşlar varsa şimdiden cok tesekkür ederim

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
hocam bende'de bu soruna yakın bi sorun yaşadım

telefonum sarjı bitti %0 oldu ve kapandı geri sarj'a taktığımda durduk yere fasboot'a atıp duruyordu twrp yükleyip içindeki romu format vs atmadan direk flashladım normal bi şekilde geri açıldı hiç bi veri kaybı felan yaşamadan atlattım fakat ondan sonra telefonun sarjını bitirmeye korkuyorum bidaha olur diye

bide bana göre mi serisinde en çok kronik sorunu olan cihaz Mi 9 bir an önce Mi 10'a geçmeyi istiyorum
Kesinlikle yok efendim mi 9 en az sorun yaratan cihaz diyorlarda ne alaka dedim en azı bu telefonsa vay Xiaomi nin haline o zaman ilk defa bu kadar çöp bir telefona para verdiğim için üzülüyorum şahsen

Oyla:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Kesinlikle yok efendim mi 9 en az sorun yaratan cihaz diyorlarda ne alaka dedim en azı bu telefonsa vay Xiaomi nin haline o zaman ilk defa bu kadar çöp bir telefona para verdiğim için üzülüyorum şahsen

hocam şahsen şuan gerek performans olsun gerekse problemsiz bi model olsun tek gerçek Mi 8 modeli ama şimdi geriye'de dönülmez o yüzden ya OnePlus 7T düşünüyorum yada ilerde Mi 10

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
hocam şahsen şuan gerek performans olsun gerekse problemsiz bi model olsun tek gerçek Mi 8 modeli ama şimdi geriye'de dönülmez o yüzden ya OnePlus 7T düşünüyorum yada ilerde Mi 10
Şahsen benim ilk Xiaomi deneyimim oldu babamda mi 9t var kendisi o kadar rahatken ben nasıl 5-6 saat ekran süresi alırımla uğraşmak istemiyorum artık en yakın zamanda elden çıkarıp belki bi ihtimal mi 10 segmenti uyguna gelirse alırım fakat fiyatlar 6-7 bin arasında takılırsa muhtemelen oneplus-oppo nun en iyi telefonlarına geçmeyi düşünüyorum

Oyla:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Şahsen benim ilk Xiaomi deneyimim oldu babamda mi 9t var kendisi o kadar rahatken ben nasıl 5-6 saat ekran süresi alırımla uğraşmak istemiyorum artık en yakın zamanda elden çıkarıp belki bi ihtimal mi 10 segmenti uyguna gelirse alırım fakat fiyatlar 6-7 bin arasında takılırsa muhtemelen oneplus-oppo nun en iyi telefonlarına geçmeyi düşünüyorum

hocam bende Mi 10'a geçmeyi dünüşüyordum fakat lansman fiyatlarını vs görünce kayıtsız fiyatı bile çok pahalıya denk geliyor daha sonrasında OnePlus7T'ye geçmeyi düşündüm fakat bu aralar uygun fiyata gelebibilecek k30 pro'ya bakıyorum pop-up kamera sevmezdim ama galiba mecbur kalırsam alıcam k30 pronun'da tek eksiği 90hz olmaması o hissiyati yaşamıyacağım yada Mi 10'un çin versiyonu alıp ucuza getirmeye çalışacağım band 20 benim için çok önemli değil hattım turkcell olduğu için bişey farketmiyor

Oyla:

Çaçanlı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zahit
Cihazım
Mi9se
Konular
0
hocam bende'de bu soruna yakın bi sorun yaşadım

telefonum sarjı bitti %0 oldu ve kapandı geri sarj'a taktığımda durduk yere fasboot'a atıp duruyordu twrp yükleyip içindeki romu format vs atmadan direk flashladım normal bi şekilde geri açıldı hiç bi veri kaybı felan yaşamadan atlattım fakat ondan sonra telefonun sarjını bitirmeye korkuyorum bidaha olur diye

bide bana göre mi serisinde en çok kronik sorunu olan cihaz Mi 9 bir an önce Mi 10'a geçmeyi istiyorum
Ekran lazim bana satımında alabilirim

Oyla:
Üst Alt