Yardım Mi 9 kendine kendine kapanıp Acılıyor bazende acılmıyor

• Konbuyu başlatan Frs
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 2K

Frs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faris
Cihazım
mi9
Konular
1
başlıkta belirtiğim gibi arkdaşlar yurt dısı kayıtlı cihazım yaklasık olarak 1 haftadır aynı sorunla karşılasıyorum 2 gün önce ressetledim Sorun düzeldi ama bugun tekrar baş gösterdi telefonum kendi kendine kapanıyor acmaya calısıyorum acılmıyor cihaz bazen acılıyor şarjı bitmiştir die düşündüm şarja takmamam ragmen şarj olma ibaresi bile cıkmıyor :S bu konu hakkında bilgi sahibi olan ve yardımcı olabilecek arkdaşlar varsa şimdiden cok tesekkür ederim

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Cihazda ki ROM hangisi yurtdışı kayıtlı demişsiniz o zaman rootta vardır.Pil yönetimine bakar mısınız belki arka planda bir sistem uygulamasi problem yaratıyordur aldığınız yer imei attıysa onlara götürün bi sıkıntıyı söyleyin muhtemelen baştan imei aticaklardir orijinal qcn dosyası olması lazım söyleyin onlara bunu

Oyla:

Frs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faris
Cihazım
mi9
Konular
1
Cihazda ki ROM hangisi yurtdışı kayıtlı demişsiniz o zaman rootta vardır.Pil yönetimine bakar mısınız belki arka planda bir sistem uygulamasi problem yaratıyordur aldığınız yer imei attıysa onlara götürün bi sıkıntıyı söyleyin muhtemelen baştan imei aticaklardir orijinal qcn dosyası olması lazım söyleyin onlara bunu
hocam şuan cihaz açılmıyor ne yazık ki dediklerinize bakamıyorum bunun haricinde ressetledikten sonra tekrar imei attırdım sonra kullanmaya devam ettim herhangi bi problem yaşamadım taki bugune kadar cihaza suan acılmama durumunda herhangi bir müdahale yapıp acabilir miyim _? imei attırdıgım yer corona virüs Nenediyle kapalı suanda yaklaşık 1 saat önce acmayı basardım kilit ekranına girdikten sonra kapandı ve suana kadar acamadım

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Twrp yüklü mü acaba twrpden giriş yapıp sifirlamayi deneme imkaniniz var mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konular var twrp üzerinden nasıl sıfırlama yapılacağına dair biraz araştırın forumu yanlış bilgi vermekten çekiniyorum şahsen

Oyla:

ByKaraca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Elime ne geçers
Meslek
Teknoloji Editörü
Konular
380
Bende de var bu sorun. Kendi kendine kapanıp recovery moda geçiyor. Aptal cihaz delirtti beni artık

Oyla:

Frs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faris
Cihazım
mi9
Konular
1
Twrp yüklü mü acaba twrpden giriş yapıp sifirlamayi deneme imkaniniz var mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konular var twrp üzerinden nasıl sıfırlama yapılacağına dair biraz araştırın forumu yanlış bilgi vermekten çekiniyorum şahsen
ne yazık ki hocam hiç bir şekilde telefonu acamıyorum bilgisayara baglayıp girmeyi denedim ama tepki alamadım acılmasını beklemem lazım sanırım fastboot moduna da alamıyorum suan telefonu

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
hocam şuan cihaz açılmıyor ne yazık ki dediklerinize bakamıyorum bunun haricinde ressetledikten sonra tekrar imei attırdım sonra kullanmaya devam ettim herhangi bi problem yaşamadım taki bugune kadar cihaza suan acılmama durumunda herhangi bir müdahale yapıp acabilir miyim _? imei attırdıgım yer corona virüs Nenediyle kapalı suanda yaklaşık 1 saat önce acmayı basardım kilit ekranına girdikten sonra kapandı ve suana kadar acamadım
Cihaz açılıp hemen kapanıyor, şimdi hiç açılmıyorsa, şarj tamamen bitmiş olabilir.Şarj almıyorsa, şarj yuvasını temizlemeyi, farklı kablo/ şarj aleti deneyerek şarj etmeyi denediniz mi?

Oyla:

Frs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faris
Cihazım
mi9
Konular
1
hocam Bilgilendirme için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum suan acıldı ve twrp programı ile data yı temizledim şuan için acılma veya kapanma durumu gecti ileri ki dönemlerde herhangi bir durum olursa sizinle paylaşacağım

Oyla:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
hocam bende'de bu soruna yakın bi sorun yaşadım

telefonum sarjı bitti %0 oldu ve kapandı geri sarj'a taktığımda durduk yere fasboot'a atıp duruyordu twrp yükleyip içindeki romu format vs atmadan direk flashladım normal bi şekilde geri açıldı hiç bi veri kaybı felan yaşamadan atlattım fakat ondan sonra telefonun sarjını bitirmeye korkuyorum bidaha olur diye

bide bana göre mi serisinde en çok kronik sorunu olan cihaz Mi 9 bir an önce Mi 10'a geçmeyi istiyorum

Oyla:
Üst Alt