Soru Mi 9 için kablosuz şarj standı

İsmail berat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Berat
Cihazım
Xıaomi mi 9
Konular
88
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
Mi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar mi 9 um var ve 20 w a kadar kablosuz şarj destekliyor bunu kullanabileceğim bir stand var mı hadi 20 w vermese bile 15/18 w verebilecek stand var mi

İsmail berat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Berat
Cihazım
Xıaomi mi 9
Konular
88
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam birde bişey rica edecek call of duty mobile yi indirip en yüksek ayarlarda kasıyor mu diye bir bakar mısınız sizinki de mi 9 ya sorun oyunda mi anlamis olurum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ha bir de teşekkür ederim

Hocam eğer indirip denerseniz battle riayale de deneyin olan orda oluyor çünkü

Son düzenleme:
Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Hocam birde bişey rica edecek call of duty mobile yi indirip en yüksek ayarlarda kasıyor mu diye bir bakar mısınız sizinki de mi 9 ya sorun oyunda mi anlamis olurum

Ha bir de teşekkür ederim

Hocam eğer indirip denerseniz battle riayale de deneyin olan orda oluyor çünkü

Hocam ikisine de biraz denedim, şarjım çok fazla yoktu (%30) o yüzden pek fazla oynayamadım. Ancak 10-15dk denedim cod en yüksek ayarlarda 60 fps oynatıyor, oyun içinde takılma falan yaşamadım. Yanlız maç bitimlerin deki son hamlede ağır çekim gibi bir şey oluyor o oyunla alakalı mı bilmiyorum. Birde oyunda bir sıkıntı var galiba, yada bizim cihazla alakalı mı bilmiyorum bazen kendi kendine kapanıyor. İşin ilginç tarafı aksiyon olan yerlerde (savaş içerisinde) değil genelde boş dururken, örneğin silah yükseltme menüsünde, savaş dışı arayüzde falan 15dk toplam 3 kez kapandı oyun.

Diğer oyun ise zaten arayüz oldukça basit miş, bir sıkıntı görmedim zaten aşırı bir aksiyon olmadığı için takılma falan olacağını sanmıyorum.

Oyla:

İsmail berat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Berat
Cihazım
Xıaomi mi 9
Konular
88
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ikisine de biraz denedim, şarjım çok fazla yoktu (%30) o yüzden pek fazla oynayamadım. Ancak 10-15dk denedim cod en yüksek ayarlarda 60 fps oynatıyor, oyun içinde takılma falan yaşamadım. Yanlız maç bitimlerin deki son hamlede ağır çekim gibi bir şey oluyor o oyunla alakalı mı bilmiyorum. Birde oyunda bir sıkıntı var galiba, yada bizim cihazla alakalı mı bilmiyorum bazen kendi kendine kapanıyor. İşin ilginç tarafı aksiyon olan yerlerde (savaş içerisinde) değil genelde boş dururken, örneğin silah yükseltme menüsünde, savaş dışı arayüzde falan 15dk toplam 3 kez kapandı oyun.

Diğer oyun ise zaten arayüz oldukça basit miş, bir sıkıntı görmedim zaten aşırı bir aksiyon olmadığı için takılma falan olacağını sanmıyorum.
Hocam oyundan babamda mi 10 var ondada oluyor bende olan sizdeki de romdan olabilir ben globaldeyin eea yi denemedim

Ve çok sağolun denediginiz icin

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Hocam oyundan babamda mi 10 var ondada oluyor bende olan sizdeki de romdan olabilir ben globaldeyin eea yi denemedim

Ve çok sağolun denediginiz icin

Demek ki sorun cihazda değil oyunda, geri bildirim yapıp uyumluluk sorunlarını gidermelerini istemek lazım. Bir oyun uyumsuzluk sorunu yaşatıyor diye rom değiştirilmez.

Oyla:
Üst Alt