Soru Mi 9 ghost screen ve ekran tamiri

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
Selamun aleykum bi sorunum var mi 9 ghost screen sorunu ve ekrani degistirmek istiyorum kim degistirir orjinal ve ne kadara gelir acaba bilgisi olan varmi ve ayrica lcd panel oldugu icin tekrar ayni sikintiyi yasicam sanirim haddinden fazla pubg oynuyorum. Sıralamada oldugum icin. Bana yardimci olacak biri varmi acaba ? Kime guvenebilirim

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Selamun aleykum bi sorunum var mi 9 ghost screen sorunu ve ekrani degistirmek istiyorum kim degistirir orjinal ve ne kadara gelir acaba bilgisi olan varmi ve ayrica lcd panel oldugu icin tekrar ayni sikintiyi yasicam sanirim haddinden fazla pubg oynuyorum. Sıralamada oldugum icin. Bana yardimci olacak biri varmi acaba ? Kime guvenebilirim
Mi 9 da Lcd ekran degil. amoled ekran kullaniliyor. Amoled ekranda ghost screen degil ekran yanigi olur hocam eminmisin ghost screen olduguna ?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Oyla:

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
Mi 9 da Lcd ekran degil. amoled ekran kullaniliyor. Amoled ekranda ghost screen degil ekran yanigi olur hocam eminmisin ghost screen olduguna ?

Eminim hocam pubgdeki simgeler falan hep ekranda suan gosterebilsem keske lcd panel olduguna eminim ben bu telefonun ya ayarladanda baktim buna bi care bulamicakilmiyim ben acaba

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Telefonun ayarlarinda ekran ozelligi gosterilmiyor. Cihaz lcd ekran kullanmiyor. Amoled ekran kullaniyor. Sizin cihazdaki ekran original degil belki. Forumda ustalar var kendi tekliflerini suna bilirler

Oyla:

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
Telefonun ayarlarinda ekran ozelligi gosterilmiyor. Cihaz lcd ekran kullanmiyor. Amoled ekran kullaniyor. Sizin cihazdaki ekran original degil belki. Forumda ustalar var kendi tekliflerini suna bilirler

Hocam cihazi sifir kapali kutu aldim. Ekranin orjinal olmama ihtimali yok.. lcd panel degilse madem nasil ghost screene dusuyor ? Ekran paneli ayarlarda cekirdek surumunde gostermiyormu guzel kardesim

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Hocam cihazi sifir kapali kutu aldim. Ekranin orjinal olmama ihtimali yok.. lcd panel degilse madem nasil ghost screene dusuyor ? Ekran paneli ayarlarda cekirdek surumunde gostermiyormu guzel kardesim
Hayır hocam. Göstermiyor. Bu cihazlar amoled ekranla üretiliyor. Amoled ekranda ghost screen olayını ilk kez duyuyorum. Burn in yanığı oluyor daha çok. Zenex hocam bir bakarmısınız

Oyla:

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
Hayır hocam. Göstermiyor. Bu cihazlar amoled ekranla üretiliyor. Amoled ekranda ghost screen olayını ilk kez duyuyorum. Burn in yanığı oluyor daha çok. Zenex hocam bir bakarmısınız

Pubgdeki simgelee yazilar hep ekranda suan benim.bildigim ghost screen bu yani burn in yanik seklinde oluyor

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Pubgdeki simgelee yazilar hep ekranda suan benim.bildigim ghost screen bu yani burn in yanik seklinde oluyor
Sorunlu olduğu belli. Garanti yok sanırım. Arkadaşlar uyğun bir fiyat söyleyecektir

Oyla:

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Amoled yanığı oluşmuş. Bu kadar yeni bi cihazda olması da yoğun kullanıp çok ısınması, yeni takılan ekranda da aynı şey olur bir süre sonra, problemin çözümü ise LCD ekranlı bir cihaza geçmek olur ghost sceeen yapmayan, tabi LCD ekranlı amiral gemi de kalmadı artık

Oyla:

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
Sorunlu olduğu belli. Garanti yok sanırım. Arkadaşlar uyğun bir fiyat söyleyecektir

Garanti yok malesef bizzat kendim yurt disindan aldim orjinal ekran takilsa yeter bana amoled bu sorunu yapmamasi lazim abi beynim yandi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Amoled yanığı oluşmuş. Bu kadar yeni bi cihazda olması da yoğun kullanıp çok ısınması, yeni takılan ekranda da aynı şey olur bir süre sonra, problemin çözümü ise LCD ekranlı bir cihaza geçmek olur ghost sceeen yapmayan, tabi LCD ekranlı amiral gemi de kalmadı artık
İnternetten hem amoled yanigi hemde ghost screen yazdim 2side benim problemimle ayni :)) cok garip ama amoled yanigi abartili bisey benimki ole degil sadece beyazda belli oluyor instagramda oda dikkatli bakmaniz lazim yani bu isin cozumu yokmu ben pubg oynayan biriyim ve dedigim gibi siralamadayim oyunu birakma imkanim zaten yok ben hangi telefon kullanmaliyim mi9dan asiri memnunim tek sorunum ekran :(

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt