Soru Mi 9 Garantili mi garantisiz mi?

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Açılır kapanır kamerayı sık kullananlar için tavsiye etmem, 200-300 bin açılıp kapanma testinden bahsediliyor ama ben çekik gözlü gardaşlarımıza bu konuda güvenmiyorum. drunk~~

Yed66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9
Konular
1
Mi10 un cep yakan bir fiyatla geleceğini düşünüyorum. Rica ederim.
Aynen ben de öyle ilacagini dusunuyirum. Fiyat politikası değişmeye başladı Xiaomi nin hele Türkiye de.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar hazır burdasiniz bu mi 9 da garip ahize sesi var. Hepsinde mi böyle sanki hoparlör alt tarafta ama ses üste doğru geliyor gibi sanırım üst kısma sigmamis. Bu durum mi9 t pro da var mı? Ve ses biraz titreşimli geliyor.

Tabiki de karar sizin. Bizimkiler sadece tavsiye hocam :)
Tşk ederim dikkate alacagim.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Ahize sesi dahil Xaoimi telefonlar icindeki en sorunsuz cihaz mi9 hocam. Arkadasin telnde sorun olabilir :)
Bunun dışında mi9 cok iyi bir tercih olur sizin için. 3500 degil 4.000-5.000 bile bu telefona cok değil sonucta muadillerinin fiyatlarını biliyorsunuz.
Tavsiyem 2400-2700 tl bandinda sıfır garantisiz mi 9 almaniz.

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Ahize sesi dahil Xaoimi telefonlar icindeki en sorunsuz cihaz mi9 hocam. Arkadasin telnde sorun olabilir :)
Bunun dışında mi9 cok iyi bir tercih olur sizin için. 3500 degil 4.000-5.000 bile bu telefona cok değil sonucta muadillerinin fiyatlarını biliyorsunuz.
Tavsiyem 2400-2700 tl bandinda sıfır garantisiz mi 9 almaniz.
Garantisiz bin lira farkla cihazı al , bir problem olursa o fark olan bin lira senin zararını bile karşılar. Garantili alıp telefonu yere düşür ekranı kırılsın , hadi bakalım garanti karşılaşın bunu. Yine size odetirler. Bu sefer zarar üstüne zarar.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Garantisiz bin lira farkla cihazı al , bir problem olursa o fark olan bin lira senin zararını bile karşılar. Garantili alıp telefonu yere düşür ekranı kırılsın , hadi bakalım garanti karşılaşın bunu. Yine size odetirler. Bu sefer zarar üstüne zarar.
Kesinlikle haklısınız.

Yed66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9
Konular
1
Ben masraf açısından değil de daha çok şebeke internet yavaşlığı konularından dolayı tereddüt rdiyorum. Yoksa Huawei ve Apple harici servis sikintuki.

Macoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Macit
Cihazım
Mi 9
Konular
9
ben alırken 5500-6000 civarı idi garantili..garantisiz 3000 e sıfır aldım..düşün artık angel~~

Ben masraf açısından değil de daha çok şebeke internet yavaşlığı konularından dolayı tereddüt rdiyorum. Yoksa Huawei ve Apple harici servis sikintuki.
şebekeden kaynaklı olabilir..ttelekom kullanıyorum voltede bazen sesim gitmiyordu karşı tarafı iyi duyuyordum volteyi kapadım..internet hızında sıkıntı yok bence..

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
huawei de sıkıntılı. Kardeşimin P20 lite cihazında sarı leke çıktı , garanti kapsamında değil dediler.

Üst Alt