Yardım Mi 9 ekran koruyucusu tavsiyesi?

Caqo95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
İyi sabahlar. Aliexpressden denenmis olup kabarcik kenarlarda yapismama toz alma ve s gibi sorunlari barindirmayan bir ekran koruyucusu tavsiye edebilirmisiniz arkadaslar.siparis edecegimde . Ayni zamanda arka kamerasini koruyacak bir koruyucuda guzel olur .

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Nilkin firmasi. En iyi ekran koruyucusu yapan firma bana gore. En iyi urunu H+ PRO. En incesi bu. 0.2mm ve gayet sağlam. Xd Xd+pro gibi tamperli camlari da var ama mi 9da tamperli cam kullanan herkes kamera bolumunun tozlanmasindan sikayetdi. H+pro da kamera alani acik. Mi 8den bu yana kullaniyorum saglamligina laf yok. Mi 9umda da kullaniyorum su an. Biraz pahali 10 dolardan biraz fazla ama kamera koruyucu da gonderiyorlar kutuda.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Oyla:

Caqo95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cavid
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
12
Nilkin firmasi. En iyi ekran koruyucusu yapan firma bana gore. En iyi urunu H+ PRO. En incesi bu. 0.2mm ve gayet sağlam. Xd Xd+pro gibi tamperli camlari da var ama mi 9da tamperli cam kullanan herkes kamera bolumunun tozlanmasindan sikayetdi. H+pro da kamera alani acik. Mi 8den bu yana kullaniyorum saglamligina laf yok. Mi 9umda da kullaniyorum su an. Biraz pahali 10 dolardan biraz fazla ama kamera koruyucu da gonderiyorlar kutuda.

Kalbimiz birmiş birader ) nilkin h+pro siparis verdim bunu gormeden 15 dakika falan once) tesekkur ederim tavsiye. İcin)

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Kalbimiz birmiş birader ) nilkin h+pro siparis verdim bunu gormeden 15 dakika falan once) tesekkur ederim tavsiye. İcin)

Dogru secim kardesim iyi kullanimlar

Oyla:

cenkkoc23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HaydarBerk
Cihazım
Mi 9
Konular
2

link verebilirmsnz?

Oyla:

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Arkadaşlar, Nilkin H+Pro'nun parmak izi okuyucu performansı ile ilgili bilgi verir misiniz :) çok düşürüyor mu performansı?

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
link verebilirmsnz?

Aliexpressden aldim. Nilkin H+ PRo yazarsaniz cikacaktir zaten

Arkadaşlar, Nilkin H+Pro'nun parmak izi okuyucu performansı ile ilgili bilgi verir misiniz :) çok düşürüyor mu performansı?

Su an Mi 9-umda kullaniyorum ve cok dayanikli cam. En ince 2 mm olan Nilkin H+ Pro ve parmak izi okuyucu performansi dusmuyor. Cami takmazdan once parmak izini okut, sonra cami taktikdan sonra 1 kere daha okut. Parmak izi 2-3 kere okutunca daha performansli oluyor.

Oyla:
Üst Alt