Yardım Mi 9 de kendi kendine kapanıp açılıyor

emircanates.exe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU Stabil 12.0.3
Telefon Modeli
Mi 9 se
Bootloader Kilidi
Açık
Selamın aleyküm herkese,
Mi 9 se cihazım yaklaşık 1 ay önce yavaş şarj olmaya başladı daha sonra sanırım bataryanın ömrü komlöe bitti ve açılmadı dişarıda bir serviste batarya değişimi sağlandı fakat telefon hala düzelmiş değil,
Şarja takınca problem yok stabil şekilde şarj oluyor fakat ne zaman telefonu kitleyip cebime koysam telefon kendini kapatıyor (arka planda müzik vs açıksa problem yok kapanmıyor), aynı şekilde şarja takıp bıraktığım zaman telefon yine kendini kapatıp şarj olmaya başlıyor ve şarjı yaklaşık %10 civarı artmış gözüküyor bir anda ayriyeten ekran söndüğü zaman tekrar şarj almaya çalışır gibi mi simgesi ardından pil simgesi geliyor ekran söndüğü anda tekrardan aynı şekilde devam edip döngüye giriyor.
Servise tekrar bıraktığımda ne anakartında ne entegrelerinde nede pilde sorun olmadığı söylediler yazılım atın veya telefonu tek IMEI yapmayı deneyin dediler evde kaç tane rom kurduysam sorun hala devam ediyor acaba yardımcı olacak birisi varmı çok minnettar kalırım teşekkürler şimdiden.

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Bootloader kilidi açık ise sıfırdan fastboot rom yüklemek mantıklı açık değilse cihaz faturalı ise garantiye gönderin gitsine

Oyla:

emircanates.exe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
Bootloader kilidi açık ise sıfırdan fastboot rom yüklemek mantıklı açık değilse cihaz faturalı ise garantiye gönderin gitsine
Maalesef yurtdışı cihaz hocam,
Miflash ile 3 tane fastboot rom denedim (global-EEA-china) maalesef sonuç aynı kapanmaya devam ediyor

Oyla:
Üst Alt