Oyun Mi 9 Bazı Oyunlarda 30 FPS Sabit

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Arkadaşlar merhaba. Mi 9 global kararlı rom da ,
Kingdom Rush frontiers ve Kingdom Rush Origins bu iki oyunda menü de 60 FPS ama oyun içi savaşa başlayınca 30 a sabitliyor kendini bu da sinir bozucu tabi. Önceden s8 vardı bu 2 oyunu çok oynardım hep sabit 60 olurdu. Şuan telefonda 4 oyun var diğer oyunlar Pubg Mobile ve Subway surfers. Onlar sabit 60 sıkıntı yok. Sadece bu iki oyunda böyle birşey olduğunu tespit ettim. Daha önce başka oyunlarda böyle birşey yaşayan oldu mu? Konu hakkında tecrübelerimizi paylaşalım.
Not ; çentik açık ve kapalı oyun hızlandırma açık kapalı denendi yine 30 FPS sabit

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Oynadığınız oyun Mi9 için optimize edilmemiş olabilir hocam. Oyunun geliştiricisine rapor etmenizi öneririm.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar merhaba. Mi 9 global kararlı rom da ,
Kingdom Rush frontiers ve Kingdom Rush Origins bu iki oyunda menü de 60 FPS ama oyun içi savaşa başlayınca 30 a sabitliyor kendini bu da sinir bozucu tabi. Önceden s8 vardı bu 2 oyunu çok oynardım hep sabit 60 olurdu. Şuan telefonda 4 oyun var diğer oyunlar Pubg Mobile ve Subway surfers. Onlar sabit 60 sıkıntı yok. Sadece bu iki oyunda böyle birşey olduğunu tespit ettim. Daha önce başka oyunlarda böyle birşey yaşayan oldu mu? Konu hakkında tecrübelerimizi paylaşalım.
Not ; çentik açık ve kapalı oyun hızlandırma açık kapalı denendi yine 30 FPS sabit
Optimizasyon sorunu olabilir. Oyun ayarlarını kontrol edin 30fps sabitlenmiş olabilir

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Optimizasyon sorunu olabilir. Oyun ayarlarını kontrol edin 30fps sabitlenmiş olabilir
Oyun ayarları ile ilgili bir bölüm bulamadım telefonda. Oyun güçlendirici hariç
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oynadığınız oyun Mi9 için optimize edilmemiş olabilir hocam. Oyunun geliştiricisine rapor etmenizi öneririm.
Bende öyle düşünüyorum. Oyunun yapısıyla alakalı

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Arkadaşlar uzun kurcalamalar sonunda sorun tarafımdan çözüldü :D ayarlardan tam ekran görünüme giriyoruz ardından tam ekran moduna giriyoruz telefondaki yüklü olan herşey karşımıza çıkıyor. Oradan tam ekran olmasını istediğimiz uygulamanın tikini açıyoruz. Sonrasında o uygulama tam ekran ve akıcı hale geliyor. Sorun tam ekranı yeterli seviyede iyi kullanamamasıyla alakalıymış demekki. Bunu da öğrenmiş olduk

Wistalia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
7
Arkadaşlar uzun kurcalamalar sonunda sorun tarafımdan çözüldü :D ayarlardan tam ekran görünüme giriyoruz ardından tam ekran moduna giriyoruz telefondaki yüklü olan herşey karşımıza çıkıyor. Oradan tam ekran olmasını istediğimiz uygulamanın tikini açıyoruz. Sonrasında o uygulama tam ekran ve akıcı hale geliyor. Sorun tam ekranı yeterli seviyede iyi kullanamamasıyla alakalıymış demekki. Bunu da öğrenmiş olduk
knka o senin oynadığın oyunda geçerli başkasına deme sakın böyle yap düzeliyo yuularlar , rl sideswipe 45 fps sabit bende ama 60 a kadar game sttingsden açtım :/ ayrıca wp görüntülü konuşma aktifken oyunlarda 60 fps alıyorum çok saçma işler dönüyor model mi 11 lite

Üst Alt